«ТелеграфЪ» сміється

9.04.2009, 11:17 Просмотров: 1 171
За традицією, до Дня сміху, «ТелеграфЪ» перевіряв пильність наших читачів..

Для цього на сторінках газети було навмисно зроблено сім «приколів» на фотографіях та надруковано п’ять несерйозних новин. Тому, хто перший зуміє додзвонитися та правильно назвати усі наші першоквітневі «помилки», ми обіцяли ПРИЗ!

Натомість жоден з читачів не назвав всі відповіді правильно. І майже кожному з читачів не вистачило відгадати по одному «приколу». Тому зараз редакція розкриває таємницю «приколів».

Фотоприколи надруковані на сторінках: 2 (хлопець на мітингу стоїть напівроздягнений), 4 (морський скат плаває у підвалі багатоповерхівки), 7 (чорна кішка йде по електроопорі), 9 (з багажника авто стирчать ноги людини), 7 (у козака три ноги), 9 (у депутата Стасюка на руці шість пальців), 9 (у мера на столі лежить пістолет).

Несерйозні новини стосувалися забудови Зеленого острова (стор. 2), перенесення всіх розважальних закладів міста на перший Занасип (стор. 3), працевлаштування бомжів (стор. 4), напису слова «Ранєтки» на автомобілях мера та його заступників (стор. 5), будівництва багатоповерхового музею (стор. 6).

Через те, що цього разу приз так ніхто й не виграв, в найближчих номерах нашої газети ми оголосимо новий конкурс, аби дати читачам змогу ще раз поборотися за подарунок редакції. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх