На Занасипі вкрали ... зупинку

9.04.2009, 11:15 Просмотров: 1 340
Напевне, крадії хотіли здати метал на металобрухт, але не дотягли….

Зупинка громадського транспорту на вулиці Мічуріна, в районі 3-ї школи, залишилася без павільйону. Його вкрали невідомі особи. Як вони вивернули із землі доволі потужний металевий каркас та ще й у людному місці – залишається загадкою. Та видно у крадіїв не вистачило сил впоратися зі своєю здобиччю. Рештки павільйону зупинки вони покинули недалеко від місця злочину. Репортери «Телеграфа» побачили поряд зі шкільним забором «голий» каркас павільйону – без навісу і сидіння – дошки таки встигли поцупити, і можливо, вони вже послугували для облаштування бесідки у когось на дачі.

– А по метал напевне ще повернуться, вантажівку підженуть, – жартують над «крадіжкою тижня» мешканці мікрорайону.
Та районній владі не до жартів. Адже відновлювати павільйон доведеться за бюджетні кошти. Керівництво району пообіцяло найближчим часом це зробити.

– Раніше люки та решітки крали, а тепер ось до чого дійшло, – обурювався на апаратній нараді у виконкомі керівник Крюківського району Андрій Коваленко.

Він звернувся до міліцейського керівництва із тим, щоб патрульно-постова служба міліції працювала активніше на попередження таких злочинів. Адже випадки крадіжок каналізаційних люків та решіток теж почастішали. А міліція, за словами Андрія Коваленка, не розкрила жодного такого злочину.

У Крюківському райвідділі міліції «Телеграфу» повідомили, що павільйон був вкопаний в землю усього лише на 10 сантиметрів. Тож тепер його металевий каркас забетонують комунальники. 
Теги: вкрали
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх