Маршрутки “3Б” підвищили вартість проїзду. Незаконно

4.08.2005, 14:08 Просмотров: 1 009
Минулого тижня вартість проїзду на маршруті “3Б” неприємно здивувала кременчужан – ціна зросла до однієї гривні..
Кілька днів деякі водії возили пасажирів за одну гривню. Як виявилось, незаконно
Фото: Дмитрий Бабец

“У вівторок, 26 липня я сів у маршрутку “3Б”, - розповідає читач газети. – За проїзд довелося заплатити одну гривню. Але тут я побачив, як назустріч нам проїхала маршрутка “3Б” за 75 коп. Пасажири зажадали від водія пояснень. Він пояснив різницю тим, що його маршрутка “на газу”, а це дорожче. Але ж ціна встановлюється на маршрут, незалежно від того, яке пальне використовується. Водій переконував пасажирів, що підвищення узгоджене з владою і про це вже навіть повідомили по телебаченню. Своє прізвище та номер телефону керівництва він довго не хотів говорити. А таблички, де є відомості про водія, в салоні чомусь не було”.
Такими  сюрпризами маршрут “3Б” декілька днів дивував мешканців міста. Але вже в п'ятницю, 29 липня, по обіді вартість проїзду повернулась до 75 копійок. Щоб з'ясувати, що означають такі цінові викрутаси, ми звернулися до начальника управління  транспорту та енергетики міськвиконкому Володимира Кургаєва.
“Дійсно, минулого тижня водії маршруту “3Б” безпідставно підняли ціну за проїзд. З міськвиконкомом це підвищення узгоджене не було. Жодних розрахунків маршруту та обгрунтування новий тарифів перевізник не надавав. Тож, уже в п'ятницю ми змусили водіїв повернути попередню вартість проїзду. Перевізників попередили: якщо вони і далі порушуватимуть умови договору, то його буде розірвано”, - каже Володимир Кургаєв.
До речі, з боку міськвиконкому це не перші претензії до власників маршруту “3Б”. Тут, за словами пана Кургаєва, наприклад, не люблять перевозити пільговиків. У салонах немає відомостей про водіїв і витягу з правил користування маршрутними автобусами.
Володимир Кургаєв додав, що міськвиконком дозволив би підвищення тарифів, якби перевізники подали розрахунки з їх обгрунтуванням, адже останнім часом вартість пального постійно збільшується. Декілька маршрутів це вже зробили (наприклад, ПП 'Ямщик' – маршрути №№15-Б, 30, 18), і виконком дозволив їм підняти вартість проїзду до однієї гривні. Гривну коштує проїзд і у маршрутках №28 і №25. Всі ж інші мають перевозити пасажирів за ціною 75 копійок. При порушеннях телефонуйте у відділ транспорту міськвиконкому за номерами: 3-63-37, 3-20-47. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх