У моста – легка нежить

4.08.2005, 14:08 Просмотров: 1 303
Щоденно на крюківському мосту спостерігаються пробки. Насамперед це відбувається через його низьку пропускну спроможність. Крім того споруда, на яку звертають увагу здебільшого на виборах, проіснувала вже більше 50 років і потребує постійного нагляду та ремонту..

“Технічний стан крюківського мосту непокоїть, - каже заступник міського голови Сергій Бутко,- хоча він і не є аварійним”. Однією з проблем, на думку заступника мера, є мала пропускна спроможність мосту. До того ж спостерігається ослаблення несучих конструкцій верхнього пояса та вузлів стиковки деталей дорожного покриття з металевими елементами. Така собі “легка нежить”, як іронізують фахівці. І без жартів додають, що після нежиті ми маємо зазвичай серйозніші симптоми...
Проблема нового мостового переходу у Кременчуці застряла на тому місці, коли її розв’язанню пообіцяв посприяти Віктор Янукович під час свого передвиборчого візиту до нашого міста 2004 року. Тоді урядом цей об’єкт було оголошено як концесійний (який візьме на баланс організація, що його будуватиме). За словами Сергія Бутка, після виборів Президента до кременчуцької влади звернулися дві фірми – австрійська і чеська. Їм дали технічне обгрунтування, яке зараз вивчається. Пан Бутко каже, що будівництво мосту, вартість якого він оцінює приблизно в $200млн., залежить безпосередньо від економічного благополуччя держави. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх