Люди вогню

7.05.2009, 12:30 Просмотров: 859
«Приборкувачів вогню» можна було побачити 28 квітня на центральному пляжі..

Кілька хлопців демонстрували охочим (а це з 100 чоловік), як вправно вони вміють «крутити вогонь». Палаючими ціпками (внизу кожного міститься ємність із горючою сумішшю, що підпалюється, і вогонь розповсюджується по всьому ціпку) вони виконували акробатичні етюди, виписували навколо себе кола та інші фігури. Від побаченого у глядачів захоплювало дух – не кожного дня у Кременчуці таке побачиш. Ігор, учасник шоу, каже, що навчився цьому у Києві. Із вогнем працює вже два роки. Він зазначає, щоб оволодіти цією наукою, потрібно тренуватись хвилин 20 на день, а також бути зосередженим і сконцентрованим, аби ненароком не поцілити у голову.

– Від вогню значних опіків не буде – якщо вдариш себе палаючим ціпком по тілу, то залишиться синець, можливо «ефект депіляції», – пояснює Ігор.

Він додає, у Кременчуці крученням вогню займаються поки що двоє хлопців, однак зараз з’явилось багато бажаючих. Виступи, подібні до того, що кременчужани побачили на центральному пляжі, Ігор планує робити і надалі. А влітку збирається організувати у Кременчуці фестиваль вогню, однак коли саме і хто буде учасниками, поки що не уточнюється. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх