Генпрокуратура призначила перевірку по «Царському селу-2»

16.05.2009, 12:47 Просмотров: 789
9 квітня поточного року «ТелеграфЪ» опублікував матеріал «Царське село-2». Ми розповіли, яким чином кременчуцькі посадовці та члени їхніх родин – у тому числі, два віце-мера та начальник міської міліції – через фірму «Монолітбудтранс» отримали земельні ділянки під будівництво «скромних» котеджів..

Генпрокуратура України призначала серію перевірок по даному журналістському матеріалу. Наразі кременчуцькі правоохоронці проводять відповідну перевірку, матеріали якої будуть передані до міської прокуратури. «ТелеграфЪ» розуміє складне становище виконавців – адже фігурантом у матеріалі виступає їхній безпосередній начальник – керівник міської міліції. Незважаючи на це, ми сподіваємось, що правоохоронці звернуть увагу на наступні деталі:

– Чому два чималих шматка землі (3 та 7 гектарів), які належать кременчуцькій громаді, міська рада не продала через аукціон, а віддала в оренду під будівництво фірмі «Монолітбудтранс»? Адже гроші від продажу землі надходять до бюджету розвитку міста. У даному ж випадку місто не отримало нічого.

– Чому, віддавши в оренду під будівництво землі кременчуцької громади, міська рада навіть не запропонувала фірмі «Монолітбудтранс» перерахувати відповідну суму (від 1 до 7% вартості будівництва) у фонд розвитку інфраструктури Кременчука? Адже це обов’язкова процедура для усіх фірм-забудовників. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх