Стоп, машина!

28.05.2009, 01:01 Просмотров: 1 354
Набережну Дніпра закриють для автомобілів.
«Лежачих полісменів» приберуть, розмітку теж... Машинам – зась!
Фото: Дмитрий Бабец

Там збираються встановити шлагбаум, прибрати лежачих поліцейських та виставляти наряди ДАІ.

Таке рішення ухвалили на сесії міськради. Автівки, що гасають вздовж набережної в районі кафе-барів «Арарат», «Ахтамар» та «Че Гевара» вже «дістали» і городян, і депутатів, і посадовців. Балачки про те, що цьому потрібно поставити край, точилися давно, однак, як то кажуть, руки не доходили.

– Набережна має бути вільною від автомобілів, там не повинно бути стоянок, – проголосив на сесії міськради депутат Юрій Гриценко.

 – Керівник «Ахтамару» поставить заборонні знаки, шлагбауми, можливо щось інше, що не дасть автівкам можливості їздити. І якщо раніше на набережну можна було проїхати з боку вулиці Української, то тепер – ні. Буде контроль, відеонагляд, щоб штрафи відбили охоту їздити.

Зрештою прийняли рішення, що при в’їзді на набережну з боку парку «Придніпровський» встановлять шлагбаум та дорожній знак «В’їзд заборонено». Зроблених із асфальту «лежачих поліцейських» та дорожню розмітку приберуть, а пошкоджений асфальт відремонтують.

– Це дуже добре! – ділиться з нами кременчужанка Тетяна. – Я з дитиною як на пляж іду, так це ж просто жах! Кожного разу боюся, аби нічого не сталося – там же народ взагалі «без даху» їздить! Золота молодь – їм все одно, зачеплять вони дитину чи ні!

– Та нічого тут не закриють! Таксі як їздили, так і їздитимуть, – скептично зауважує любитель «нічного життя» Олег. – Ви що, думаєте, я оце о третій ночі, наклюкавшись, виповзу з бару і зможу безпечно пройти? Сумніваюся...

«А ми й не знали…»

Пан Гриценко зазначає, що набережну закриють для транспорту майже одразу після ухвалення рішення.

Однак, як виявилося, про негайне закриття набережної ніхто нічого не знає. У телефонній розмові з «Телеграфом» власник кафе «Ахтамар» розповів, що, за його даними, набережну закриють для проїзду, але тоді, коли зроблять нову дорогу від водолазно-рятувальної станції. У ДАІ в свою чергу зазначили, що ідея закрити набережну для руху транспорту – слушна, однак поки що влада їх про це не інформувала.

– Документів ми з цього приводу ще не отримували, – пояснив нам начальник ДАІ Кременчука Олександр Хрестовий. – Якщо таке рішення ухвалене, то з нашого боку там буде наряд. Звичайно ж, він не зможе чергувати там цілодобово. Щодо віденагляду, то це може бути пересувний пристрій. Якщо потрібна стаціонарна відеокамера, то нехай влада виділяє на це кошти і встановлює. Автівки, що зараз паркуються на набережній, можуть робити це на платній автостоянці біля ринку «Придніпровський».

Пан Хрестовий додав, що ДАІ провела рейд набережною та парком. Виписано чимало адмінпротоколів за їзду у парковій зоні, в тому числі – в нетверезому стані. Мінімальний штраф – 255 гривень. ДАІ обіцяє, що влітку посилить контроль за тим, аби парком та набережною автівки не їздили. 
Автор: yaremko
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх