Чи платитимуть правий та лівий берег скоро за тепло однаково?

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 038
Підвищення тарифів на тепло та гаряче водопостачання образило абонентів КП “Теплоенерго”. “Чим ми гірші за тих, хто платить за гарячі труби ВАТ “Полтаваобленерго”? Що це за дискримінація за місцем проживання?”
Однак ця «несправедливість», на жаль, триватиме недовго. Про це “ТелеграфЪ” дізнався від Анатолія Максименка, першого заступника директора ТЕЦ ВАТ “Полтаваобленерго”: “На сьогодні ми роззнлядаємо необхідність підвищення тарифів на тепло та гаряче водопостачання, тому що вони не приведені у відповідність з фактичними затратами. Справа в тому, що вироблення тепла ТЕЦ ВАТ “Полтаваобленерго” для міста завдає товариству збитків.

Підвищення тарифів на тепло та гаряче водопостачання образило абонентів КП “Теплоенерго”. “Чим ми гірші за тих, хто платить за гарячі труби ВАТ “Полтаваобленерго”? Що це за дискримінація за місцем проживання?”
Однак ця «несправедливість», на жаль, триватиме недовго. Про це “ТелеграфЪ” дізнався від Анатолія Максименка, першого заступника директора ТЕЦ ВАТ “Полтаваобленерго”: “На сьогодні ми роззнлядаємо необхідність підвищення тарифів на тепло та гаряче водопостачання, тому що вони не приведені у відповідність з фактичними затратами. Справа в тому, що вироблення тепла ТЕЦ ВАТ “Полтаваобленерго” для міста завдає товариству збитків. Збитковість складає 4%. Ми працюємо з мінусовою рентабельністю і ведемо переговори про приведення тарифів у відповідність до реальних витрат. Дорожчає газ та інші складові структури виробництва, а ми не маємо можливості підвищити зарплату своїм працівникам, яка зараз аж на 18-му місці у Кременчуці”.
Як повідомив “Телеграфу” Юрій Кудря, начальник управління економічного аналізу та цінової політики Полтавської облдержадміністрації, відповідного пакету документів для затвердження нового тарифу до його управління від ВАТ “Полтаваобленерго” ще не надходило. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх