“Теплоенерго” продовжує судитися

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 265
Після того, як колишнього директора КП “Теплоенерго” змусили відкликати усі скарги та заяви з судів та звільнили, комунальне підприємство поновило суперечку з ТЕЦ ВАТ “Крюківський вагонобудівний завод” у судовому порядку. Про це “телеграфу” розповів в.о. директора КП “Теплоенерго” Василь Ковшар:.

- У нас зараз з ТЕЦ  вагонного заводу капітальна суперечка. Навіщо вони деруть з  нас за свою електроенергію. Так, повинна бути частина, але КП “Теплоенерго” не має оплачувати все виробництво –  заразом і те, яке йде на потреби заводу.
- Чому ви припинили судову тяганину з ТЕЦ, адже з’явився висновок Антимонопольного комітету, котрий забезпечував вирішення справи на вашу користь?
- На сьогодні ми продовжуємо спори з вагонним заводом у суді. Цієї п’ятниці у нас чергове судове засідання,  на якому з’ясовуватиметься правомірність включення до тарифу енергетичної складової у такому об’ємі, як є зараз. Ми позивачі. А те, що колишній директор КП “Теплоенерго”  Микола Бондур відкликав позови, то його справа. Ніхто ні до чого його не примушував. А ми продовжили судитися за нововиявленими обставинами.
- Скільки вже відбулося судових засідань і хто представляє інтереси підприємства у суді?
- “Теплоенерго” представляє наш штатний юрист. На сьогодні вже відбулося чотири судових засідання. Ті умови, на яких Микола Бондур уклав договір з попереднім адвокатом у цій справі, були занадто невигідними для підприємства.
- Як зараз відбуваються розрахунки “Теплоенерго” з ТЕЦ?
- Поки що ми ведемо їх за рішенням Антимонопольного комітету без урахування енергетичної складової, тобто за зайву електроенергію ми не платимо. Згідно з рішенням Антимонопольного комітету у разі, якщо це буде доведено у судовому порядку, тариф 19.80 має зменшитися на 5.17 грн.
- Тобто за сприятливих обставин “Теплоенерго” платитиме ТЕЦ менше, як це відобразиться на населенні?
- Ми зможемо знизити тарифи саме на цю енергетичну складову. Скільки це буде на квадратному метрі опалювальної площі, я поки що сказати не можу, потрібно буде провести додаткові розрахунки. Якщо так буде, і дай Боже, щоб так було. А то, лише гляди, ТЕЦ ще й підвищить тариф. Він був затверджений кілька років тому. А за цей час мінімальна заробітна плата разом з відрахуваннями на неї значно зросла, подорожчала електроенергія.
- А попередні роки?
- Зараз ми винні ТЕЦ 2 млн. 500 тис. грн., якщо суд визнає, що тариф завищений, то, починаючи з 2001 року набіжить 2млн. 800 тис. грн.. переплати. Ми вийдемо на нулі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх