Дніпро хвилюється раз…

30.07.2009, 10:11 Просмотров: 1 426
Дніпро потроху перетворюється на море – принаймні медузи в ньому вже є..

Ну то й що, що вони маленькі? І піна вже є! Ну то й що, що вона всіма кольорами переливається та ватними клаптями цілий день на березі лежить? Все одно ж піна – і на морську схожа.

Якщо тижні зо два тому новину про те, що у Дніпрі знову звилися медузи сприймали з осторогою, а хтось і біля скроні пальцем крутив, то минулими вихідними на центральному пляжі морських прибульців міг побачити кожен відпочиваючий. Маленькі білесенькі кружечки слизу, завбільшки із п‘ятикопієчну монету – побачив і наш фотограф. Ці «пуховки» можна взяти в руки – вони не кусючі – та насолодитися їх мовчазною красою. Кому цікаво – поспішайте, адже із зниженням температури медузи загинуть.

– Єдиний шлях, яким медузи добралися до Кременчука, – каже заступник головного санітарного лікаря Кременчука Віктор Самойленко, – баластні води теплоходів і барж, що заходять у Дніпро з Чорного моря. Ці істоти приживаються у прісній воді, адаптуються.

За словами спеціаліста, медузи не представляють загрози для людей. Морські прибульці загинуть із настанням холодів.

Дніпро хвилюється два…

25 липня, коли з Кременчуцького водосховища почали «скидати воду», міські пляжі вкрилися піною.

– У них там під греблею завжди вся гидота накопичується, – ділиться спостереженнями кременчужанин Дмитро, а потім, як воду скидають, вона вся у нас осідає. Хіба ж це піна? Вона цілий день на піску лежить і не зникає. Та й вигляд у неї… Фу!

До речі, ще одна ознака того, що Дніпро перетворюється на море, – після купання завжди хочеться стати під душ та змити з себе всю «морську свіжість»:)

Але ніщо не завадить кременчужан купатися – ані густий шар піни невідомого складу, ані зелена вода, ані медузи в ній. 
Автор: yaremko
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх