Тарифи «на підготовку місць майбутніх поховань» винесуть повторно на розгляд виконкому

13.08.2009, 10:22 Просмотров: 1 521
14 серпня виконком повторно розгляне тарифи на «додаткову послугу з підготовки місця майбутнього поховання» (резерву)..

Про це «Телеграфу» повідомив Віталій Дедюрін, керівник спецкомбінату ритуальних послуг (СКРП). Він наголошує, що гроші братимуть не за місце для могили, а лише за послугу:

– Ми готуємо нові сектори на кладовищах, скошуємо там бур‘яни, вивозимо їх на смітник, робимо грейдирування ділянок, - пояснює він.

Тарифи передбачені від 100 до 397 гривень (залежно від місця поховання). У членів виконкому виникло питання по учасниках бойових дій – із них теж хочуть брати по сто гривень за підготовку резерву на відкритих кладовищах.

– Якщо виконком хоче звільнити цих людей, то повинен відшкодувати наші витрати з бюджету. Мені сказали, що в бюджеті коштів немає, – каже пан Дедюрін.

Керівник СКРП визнає, що рішення про «підготовку місця» - перекладання на мешканців плати за утримання кладовищ. Бо гроші, виділені з бюджету на ці потреби, вже скінчилися.

Нагадаємо, рішення про плату за резервування місць на кладовищах виконком скасував за протестом прокуратури. 31 липня, на засіданні виконкому, спроба СКРП ввести плату «за підготовку місць» теж провалилася... 
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх