Парк «Придніпровський» в оренду не віддадуть

13.08.2009, 10:23 Просмотров: 967
Орендарям дістануться лише паркові споруди.

У міськвиконкомі розробляють умови конкурсу, відповідно до яких в оренду здадуть лише паркові споруди. Про те, що віддадуть землю, наразі не йдеться – щоб не порушувати вимоги природоохоронного законодавства.

Міська влада розробляє умови конкурсу, на яких парк «Придніпровський» здадуть в оренду. При цьому в оренду здаватимуться споруди, а не саму територію зазначає віце-мер Василь Хоменко. Її планується залишити за комунальним підприємством «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» – щоб забезпечити контроль за виконанням природоохоронних зобов‘язань.

Орендарю ж планують передати тільки споруди на території парку. І дозволити будівництво лише в рамках уже існуючих об‘єктів (наприклад, тиру, що визначений під знесення). Основні вимоги до майбутнього господаря парку – залишити безкоштовним вхід у парк, зробити капремонт центральної алеї, огорожу парку, замінити атракціони.

Нагадаємо, що на парк «Придніпровський» є поки що один претендент – підприємство «Градосфера», що підконтрольна кременчуцькому магнату Володимиру Матицину. Поміж тим існує імовірність того, що й ця компанія відмовиться від участі у конкурсі. 
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх