Котяче царство

15.08.2009, 10:26 Просмотров: 1 269
На подвір’ї, що в районі бульвару Пушкіна, дворові коти живуть як у Христа за пазухою..

Тут про них дбають місцеві мешканці, а діти навіть побудували цілий теремок – аби котячому сімейству було де жити

– Дворова кішка народила кошенят. Їх тут багато, – демонструє нам кошенят, що граються на вулиці, місцевий мешканець Сашко. – Он бачите, скільки – вісім. Ще є собака, Рекс, він товаришує із кошенятами, а от їхня мама його не дуже любить.

Кошенята, які жили в гаражі, куди залізали через щілину, завдяки малечі, отримали свої апартаменти. Хлопці збудували для них простору халабуду. Кажуть, що використовували будівельні матеріали, які знаходили поруч, цвяхи та молоток брали із дому. Врешті-решт усе понакривали гілками.

– Ми за день змайстрували. Хочемо ще плівкою накрити, аби не промокало. Зробити там ліхтар, можливо, стіл. Спочатку зводили такий курінь на верхніх гілках, але там небезпечно.

Нам демонструють кошенят, які спочивають разом із мамкою усередині терема. Їхні імена доволі незвичні – називали на честь кіногероїв на кшталт Гарфілда.

– Ми їх і годуємо. Даємо молоко, сир, рибу, кісточки, іноді Віскас, Кітікет, – діляться хлопці. – Може, й інших котів сюди принесемо, ще щось для них зробимо. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх