96-річна бабуся сама проголосувала на дільниці

18.01.2010, 17:07 Просмотров: 975
Кременчужанка Анастасія Яременко, якій у квітні виповниться 97 років, не стала чекати, доки до неї додому прийдуть члени комісії і самостійно прийшла до виборчої дільниці..
Анастасія Яременко
Фото: Дмитрий Бабец

– Пані Яременко була занесена в список для голосування на дому, але прийшла на виборчу дільницю. Там сама, без допомоги дочки, проголосувала в кабінці, опустила бюлетень в урну, – розповідає член окружної комісії Роман Мирний.

З цим і привітали 96-річну кременчужанку члени окружної комісії, заїхавши до неї у гості.  Їй презентували квіти, грамоту, а голова окружної комісії від себе подарував пані Яременко фільтр для води.

– Ножечки болять, але якось дійшла до дільниці, – поділилася з гостями Анастасія Тимофіївна і додала – їй лише 17 років!.. Якщо рахувати після 80-ти. Анастасія Яременко говорить, що ніякого секрету її довголіття і здоров’я немає – просто такий подарунок зробила їй доля.

Члени окружної комісії побажали Анастасії Тимофіївні ще багато років здоров’я та життя. Крім того, подарунки вручили і виборниці Олександрі Коль, якій у квітні виповниться 100 років. Їй також подарували квіти, вручили грамоту, а голова комісії – фільтр для води. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх