Чи вірите ви, що ЖЕДи після підвищення тарифів відремонтують під’їзди?

15.07.2005, 11:07 Просмотров: 1 131
- Я не вірю, що ЖЕДИ витрачатимуть гроші на наші будинки. Після підвищення ситуація, на мій погляд, суттєво не зміниться. Моєму будинку 30 років, ми постійно оплачували ексвитрати,  і тоді інфляції не було, але під’їзди не ремонтували, тож гарантії того, що наші гроші підуть на ремонт – немає. Виходу з ситуації з ЖЕДами я не бачу.

Галина Сергєєва, менеджер

- Я не вірю, що ЖЕДИ витрачатимуть гроші на наші будинки. Після підвищення ситуація, на мій погляд, суттєво не зміниться. Моєму будинку 30 років, ми постійно оплачували ексвитрати,  і тоді інфляції не було, але під’їзди не ремонтували, тож гарантії того, що наші гроші підуть на ремонт – немає. Виходу з ситуації з ЖЕДами я не бачу. Довіряти їм не можна, заміни їм немає. Я думаю, що краще б ці гроші залишалися у мешканців.

Віктор, робітник

- Скільки б не підвищували тарифи, все одно мешканці змушені будуть самі робити ремонти у під’їздах. У них завжди не вистачатиме коштів на придбання матеріалів. Їм скільки не давай – все мало. Від ЖЕДів все одно немає користі. Вони господарями стали у протилежному значенні цього слова. Треба, щоб люди захотіли організувати домові комітети.

Юля, приватний підприємець

- Особисто я не вірю. Тому що в нашому будинку на Ватутіна, 19/22, ремонт починається вже шість років. Мешканці збирали гроші на матеріали, щоб ЖЕД відремонтував під’їзд, але справа з місця не зрушилася. Добре, що хоч гроші повернулися. На мій погляд, ЖЕДам просто нічого не треба, з них ніхто не спитає, вони і не поспішають виконувати свої обов’язки. Якби за невиконання знімали зарплату чи начальника, можливо, ситуація б покращилася.

Валерій Степанович, пенсіонер

- Я думаю, що обіцяні ремонти все одно не відбудуться. Я не бачу бажання у ЖЕДів взагалі вирішувати це питання.  Тарифи вони підвищать – це точно, а от позитивного результату від цього підвищення мешканці не дочекаються. Та система, яка створена, не здатна працювати інакше. Тільки якщо їх за горлянку схоплять, вони за рахунок мешканців, ймовірно, щось зроблять. Але щоб вибити ремонт, мешканцям доведеться витратити чимало енергії та сил. А безслідне зникнення грошей – це проблема менталітету наших людей в цілому. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх