«Пів-Кременчука народилось у Харькові!»

17.09.2009, 11:07 Просмотров: 1 306
У списках виборців суцільні помилки, наприклад, мешканці цілих будинків мають однакове місце народження..

Обурених кременчужан заспокоюють: на хід виборів це не вплине, вони зможуть проголосувати.

Із понеділка у редакцію «Телеграфа» телефонують обурені виборці – вони отримали повідомлення «про уточнення персональних даних» з держреєстру і жахнулись – за ними виходить, що мешканці всього будинку народились в одному місті.

– У мене весь будинок народився у Харькові, – розповідає кременчужанин Віктор Задорожний. – Усі мешканці отримали повідомлення з держреєстру із однаковою помилкою, що їхнє місце народження – Харків, Харківська область. А у нас люди з різних міст – народжувались і в Білорусі, і на Владивостоці, і в Київські області, і по всьому Радянському Союзу. У сусідньому будинку кажуть, що у них те саме…От у нашому будинку близько 100 квартир, і всі – з Харкова. Це ж не може бути просто похибка, тут щось нечисто, схоже на сплановану акцію.

Роман, мешканець Молодіжного, каже, що у них схожа ситуація: півбудинка громадян народилось у Дніпропетровську. А у його приятеля із сусіднього двору – у Полтаві.

– І в мене те саме: всі з будинку уроджені харків’яни! Хіба ж таке може бути? – дивується Марія Семенівна, мешканка нагірної частини міста.

«ТелеграфЪ» звернувся до відділів державної реєстрації, які відповідають за списки виборців. В Автозаводському нам розповіли, що ці списки були складені й уточнені ще у часи останніх виборів – у 2007 році. І в них вносяться лише нові дані – про померлих чи повнолітніх. Як сталося, що весь будинок народився в одному місті, завідуюча відділом держрєєстру виборців Автозаводського району Інесса Мартиненко відповіла просто:

– Це - якась технічна помилка. – І додала, якщо прізвище, дата народження та адреса виборця записана правильно, але не вірні дані про місце народження, то він зможе проголосувати. Із 2007 року ми внесли 30 тисяч поправок до списку. Лише вчора, після масових розсилок листів-повідомлень, до нас звернулося 50 чоловік. У яких надані неправильні дані про місце народження. Уточнення даних ми вноситимемо аж до дня виборів в міру того, як надходитимуть заяви від виборців, – каже пані Мартиненко.

А от у Крюківському відділі повідомили, що таких випадків, коли цілий будинок народився в одному місті у них немає.

– Ми із понеділка розпочали надсилати повідомлення, люди приходять, виправляють помилки. Переважно невірно вказані дата та місце народження, однак ці помилки не масові, – розповів керівник Крюківського відділу реєстрації Петро Миронюк.

Він зазначив, що до крюківських списків помилки переважно вкрадаються тоді, коли люди виписуються із квартири, змінюють прописку, а це у районі може бути й до тисячі кременчужан.

Виправляйте помилки до 17 січня!

Аби виправити помилку, що закралась до списку виборців, потрібно до дня виборів звернутись у відділ держреєстру, який надіслав вам повідомлення.

• Відділ ведення ДРВ Автозаводської районної ради: вул.60-річчя Жовтня, 130, телефони: 77-02-80, 77-76-11, 77-69 -46

• Відділ ведення ДРВ Крюківського районної ради: вул. І.Приходько, 90, телефони: 6-00-07, 6-03-65

Щоб виправити свої дані, з собою потрібно взяти паспорт: копію вам знімуть у відділі держреєстру та внесуть корективи до списку виборців.

У разі виникнення непорозумінь із відділом ведення реєстру можна подзвонити в регіональний відділ (05322) 7-36-01, 2-48-97 або оскаржити дії відділу ведення Реєстру в офіційному порядку. 
Автор: yaremko
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх