Тимошенко не ризикнула в Кременчуці вручати ключі від квартир

12.01.2010, 15:54 Просмотров: 1 056
Перебуваючи у Світловодську, прем’єр вручила ордери на 211 квартир, добудовані за державні кошти..

Але у Кременчуці вона, як видно, на таку акцію не зважилася. У нашому місті за кошти держави добудовано 62 квартири, але ситуація з їх розподілом – скандальна. Нагадаємо, списки щасливчиків, які мали отримати довгоочікуване житло, у Кременчуці переписували тричі. Причина – Кабмін міняв порядок розподілу цих квартир. (Детальніше див. «ТелеграфЪ» №50 від 10.09.09).

Вийшло ж, що на загальну чергу, в якій кременчужани чекають на житло по 30 і більше років, не перепало жодної квартири. Хоча людей вже обнадіяли і навіть підготували для них ордери. Результат: невдоволені кременчужани штурмували відділ розподілу житлової площі та готові були пробиватися «до Юлі», коли вона вручатиме ордери. Пані прем‘єр, перебуваючи в Кременчуці, пообіцяла кошти ще на 20 квартир. За словами міського голови Миколи Глухова, відділ обліку та розподілу житла підшуковує квартири необхідної площі (на яку мають право претенденти). Як варіант – на вторинному ринку.

Але люди готові ще почекати до літа, коли буде завершений новий будинок компанією «Житлоінвест», повідомив Павло Довгий, начальник відділу та розподілу житлової площі. Бо поки що готових нових квартир, які можна викупити за державні кошти, у місті немає.

Проте і 20 квартир, за його словами, буде недостатньо, щоб вдовольнити всіх ображених, кому вже пообіцяли житло. Потрібно 33 квартири. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх