Замість асфальту – ковзанка

4.01.2010, 15:44 Просмотров: 1 909
Початок тижня «порадував» ожеледицею. Як показав досвід, комунальники з нею не справляються. Посипають лише центральні вулиці, і то не всі. І чекають на потепління, яке «врятує» дороги та авто.

На посипання доріг немає грошей

Навіть на вулицю Цюрупи, де знаходиться вхід до пологового будинку, комунальники з піском та сіллю не доїхали.
Фото: Дмитрий Бабец

Автомобілі буксують. Маршрутки перестали ганяти і ледь повзуть – лячно. І їхати у салоні лячно теж, особливо, якщо живеш десь на Чередниках або Ревівці і бачиш, що дорога, по якій котиться те авто – суцільний лід.

– Перевізники особливо скаржаться на стан доріг на Ревівці. На виїзді з дамби на маршруті №5 ледь автобус не перекинувся! Складно виїхати і з вулиці Пугачова на Ревівці,  з тупика Хорольського (в нагірній частині). Скаржаться водії й на дорогу по бульвару Автокразівський, – розповідає Володимир Кургаєв, начальник відділу транспорту міськвиконкому.
У ДАІ ж нарікають не лише на стан периферійних доріг. За словами старшого інспектора ДАІ Володимира Кравченка, навіть центральна магістраль – проспект 50 років Жовтня –  як слід не посипана, а відтак – аварійно небезпечна.   

Натомість комунальні служби щодня звітують про кількість висипаного піску та солі на дороги міста. Висипають десь по 40 тонн. Проте лише на центральні вулиці, і то не по всій їх довжині. За інформацією УЖКГ, в першу чергу посипають перехрестя, підйоми, спуски, особлива увагу – мосту. Посипати периферію навіть не обіцяють. І чекають на хорошу погоду…

– За прогнозом погоди, незабаром буде плюс три, і скоро все розтане. А бюджетні кошти на прибирання доріг слід використовувати раціонально.  До того ж, для посипання всіх вулиць необхідно 17 одиниць техніки, а в наявності у нас тільки 7,  – каже Олександр Максименко, директор КАТП-1628 (підприємства, яке займається прибиранням доріг).

Олександр Любенко, начальник управління житлово-комунального господарства, доповнює свого підлеглого:

– Така ситуація не від хорошого життя. КАТП працювало б, не очікуючи на «хорошу погоду».  Піщано-соляна суміш у підприємства є. Але коштів для роботи техніки не вистачає. У грудні на прибирання доріг виділено близько 100 тисяч гривень із бюджету, а необхідно втричі більше. Таких коштів у міста немає. Тому вулиці на околицях посипатися не будуть. За винятком шляхів, де ходять маршрутки.

Отже, комунальники визнають власну неспроможність у боротьбі з ожеледицею. А кременчужанам залишається розраховувати на власну обережність.   
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх