Під ялинку – малюка

3.01.2010, 11:45 Просмотров: 1 035
Першого січня 2010 року у нашому місті на світ з’явились п’ятеро діточок.

Такий подарунок на Новий рік отримали п’ять пар

У сімейної пари з Рокітного з‘явилася ще одна дівчинка
Фото: Дмитрий Бабец

Четверо дітей 1 січня 2010 року народились у міському пологовому будинку, одна дитина –  у Крюкові. Більшість народжених – дівчатка. Наймолодшій породіллі – 17 років, а найрідкісніше ім’я, яким назвали дитину – Злата.

«Перша ластівка» з’явилась на світ вже під ранок нового року –  о 6.45: хлопчик із вагою 3 кг 440 грамів, зростом 50 сантиметрів. Назвали його Романом. Батько каже, що хвилювався при пологах. Ще б пак, Роман – первісток у родині. За те, що Рома з’явився на світ у перший день нового року, він отримав подарунки. Адже у Кременчуці вже багато років існує традиція – всіх «новорічних» діточок та їх батьків вітає мер міста. Тож тепер Роман роз’їжджатиме у новенький синій колясці. Ще йому подарували дитячий набір миючих засобів. Наступною, першого січня, з’явилась дівчинка – о 7,30. Їїбатьки, мешканці селища Рокітного, кажуть, що це вже друга дочка у сім’ї.

А у родині вчительки зі школи №10 дівчинка народилась о 9,30. Вона – первісток у родині.
 – Як дочку назвали? – спитав мер.
 – Злата! – сяючи відповіла мати Катерина.
 – Рідкісне імя…
 – Гарне, слов’янське.

Батько Злати розповідає, що він тут вже з 30 січня, і Новий рік, звісно ж, зустрів у пологовому.
– Ми знали, що дитина народиться у перші дні січня, але ж не знали, що на свято…– посміхається дружина. Злата тим часом тихенько спить і на присутніх уваги не звертає.

До речі, батько Злати працює на «АвтоКрАЗі», де, як зазначив мер, досі проблеми. Тож  як подарована коляска, так і 12 тисяч, які родина отримає за народження первістка, будуть доречні.

Наймолодша породілля – Наталія, їй лише 17 років, а її чоловіку – 18. Зараз вона навчається у вечірній школі. Дівчина виглядала дещо стомленою, коли до неї зайшли гості. Це її перші пологи. Вона каже, що сина  назвала  Володимиром.

У пологовому відділенні, що у Крюкові, теж є своє «новорічне» немовля. Ольга, мешканца с. Садки, народила дівчинку.
Всі діти, народженні першого січня, на щастя, здорові. Пологи проходили сімейно – чоловіки були присутні.
– Головний лікар пологового будинку запроваджує сімейні пологи. Каже, що чоловіки після цього не гуляють, не п’ють, а сидять біля жінок, – пожартував мер. 
Автор: yaremko
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх