У рівчаку в районі молокозаводу загинула риба

9.10.2009, 21:49 Просмотров: 1 112
Що саме сталося встановлює екологічна інспекція..
Фото: Дмитрий Бабец

Про загибель риби у рівчаку, що поруч із міськмолокозаводом, повідомили місцеві мешканці 30 вересня. На місце виїхали фахівці з відділу контролю за оперативною обстановкою в місті та міського відділу екології. Перше, що спало на думку спеціалістам – риба «задихнулася».

– Ми пройшли вздовж усього рівчака, – розповів начальник відділу екології Геннадій Демьохін, – бачили загиблу рибу. Що саме сталося встановлює екологічна інспекція.

– Ми взяли аналізи на різних ділянках цього дренажного каналу і виявилося, що в районі, так званого, Дворянського гнізда (або Царське село, де розташовані маєтки багатих кременчужан – ред.) – високий вміст органічних речовин та низький рівень кисню. Саме тому риба і загинула, – розповідає Дмитро Буряк, інспектор Полтавської обласної екологічної інспекції.

Відомо, що санстанція давно дорікає Царському Селу за те, що його мешканці часто зливають свою каналізацію прямо у рівчак. А це веде до підвищення вмісту органіки.

«ТелеграфЪ» з‘їздив на ту канаву… Загиблої риби ми не побачили – лише трупи собак у воді, на березі, живих качок, які відпочивали на траві та кілька «в дошку» п‘яних чоловіків, що мало відрізнялися від трупів. Неподалік у канаву виливалася вода із труби. Судячи зі смороду – із каналізації. Як взагалі у цій багнюці могла жити риба? 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх