Монстри зникнуть із зошитів, а дітей навчатимуть фізкультурі з дитсадка

17.10.2009, 19:59 Просмотров: 1 071
У школах та дитсадках уведуть купу нових посад. Навчальні заклади повністю комп’ютеризують, а класні керівники практично не викладатимуть у школі..

Починаючи із наступного навчального року, на школи та дитсадки чекають зміни. Як каже начальник управління освіти Кременчука Геннадій Москалик, про плани нещодавно розповідали під час засідання ради директорів при Кабміні. Очікується, що наступного навчального року у дитсадках мають з’явитись викладачі фізкультури, вихователі для проведення гурткової роботи та дієт-сестра.

– Наприклад, батьки хочуть, аби їхня дитина вже у дитсадку вчила англійську мову. Зараз для цього їм потрібно наймати фахівця та платити йому гроші. А коли введуть посаду вихователя для проведення гурткових робіт, і він навчатиме, скажімо, англійській, дитину можна буде віддати до гуртка, де вона вивчатиме мову безкоштовно, – пояснює пан Москалик

Із вересня 2011 року при дитсадках має з’явитись і практичний психолог, а з 2012 – соцпедагог. Нові посади введуть і в школах. У 2012-2013 роках урядовці хочуть ввести окрему посаду « класний керівник». Тобто, якщо зараз це додаткове навантаження, за яке вчителю доплачують, то надалі воно стане його основною роботою. А от, скажімо, викладати свій предмет, класний керівник зможе, наприклад, кілька годин на тиждень. Пан Москалик каже, що це не призведе до дефіциту викладачів. Адже тих, хто практично покине викладацьку діяльність і займеться класним керівництвом, замінять вчителі, які хочуть працевлаштуватись. Щоправда, всі ці посадові нововведення потребуватимуть великих коштів – фонд зарплати значно збільшиться.

А вже з листопада цього року на школярів чекатиме інше ноу-хау – монстри та еротичні красуні мають зникнути із зошитів та щоденників. Їх не повинні будуть продавати у торговій мережі, зазначає пан Москалик. Для цього з першого листопада вони підлягатимуть сертифікації. Щоправда, як завжди виникнуть проблеми із контролем за тим, що продають із кременчуцьких прилавків. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх