Паспортів зараз немає! Але скоро будуть

3.12.2009, 22:39 Просмотров: 2 167
У Полтавській області – затримка з видачею паспортів.
Коли в місто надійдуть бланки паспортів, в паспортних столах їх готові видавати і вдень, і вночі.

Уже майже місяць у Кременчуці немає бланків паспортів. У міліції кажуть, їх не надав київський поліграфкомбінат. Але до виборів усі громадяни, яким необхідно отримати паспорт у зв’язку із досягненням повноліття або необхідністю внесення змін до нього, будуть паспортизовані.

– Прийшла в Автозаводський райвідділ за паспортом, а мені кажуть, що паспортів зараз немає! Але скоро будуть. Як це немає? Мені ж слід оформити документи для проходження пробного тестування та отримання подальшого атестату. У школі вимагають ксерокопію паспорта і до того ж – негайно! – бідкається «Телеграфу» читачка Олеся.

Виявилося, що таких як Олеся, в Кременчуці близько півтисячі чоловік. Їм, із середини жовтня, не видають паспорти. Як заявила в.о. начальника сектору відділу громадянства, імміграції, реєстрації фізичних осіб Автозаводського райвідділу міліції Олена Твердоступ, в регіоні немає бланків на видачу цивільних паспортів.

За її словами, вони не були надруковані вчасно у Києві. У черзі на отримання цивільних паспортів у Автозаводського районі знаходиться близько 400 чоловік. Ще 150 – стоять у Крюківському районі.

– Великої черги у нас немає, гучних скандалів ще не було, – каже начальник сектору ВГІРФО Крюківського райвідділу міліції Тетяна Марчишина.

Обидва керівники стверджують, що вони готові день і ніч сидіти, аби видати паспорти, коли вони надійдуть, а поки що можуть надати лише тимчасові посвідчення.

– Ми в окремих випадках видаємо тимчасові посвідчення, які засвідчують особу. На бланк наклеюють фото, ставлять печатку. Такий документ потім потрібно здати. Зараз такі посвідчення даємо переважно породіллям, які змінили прізвище після весілля. У банках по них депозити не видають, – зазначає Олена Твердоступ і додає, що згідно останній інформації з обласного управління міліції, бланки паспортів мають ось-ось з’явитися.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, коментуючи днями ситуацію щодо організації роботи з видачі паспортів громадянам України, заявив, що усі ті, кому належить отримати паспорт у зв’язку із досягненням повноліття або необхідністю внесення змін до цього документу, будуть паспортизовані до виборів.

– Проблему нестачі бланків паспортів вирішено шляхом домовленостей із Міністерством фінансів, і вже надійшли кошти для виготовлення бланкової паспортної продукції. Ми прекрасно розуміємо, що жодна людина, яка має «право першого голосу» і решта громадян, яким відповідно до чинного законодавства потрібно замінити паспорт, не можуть бути позбавлені права виконати свій громадянський обов’язок, – зазначив міністр.

Школярам хвилюватися не слід

Начальник міського відділу освіти Геннадій Москалик заспокоює майбутніх випускників. Він каже, що в Міносвіти кременчуцьких освітян запевнили в тому, що зареєструватися на тестування можна буде з 15 грудня по 31 березня, а до того часу МВС першочергово видасть школярам паспорти. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх