Жителі Ревівки залишилися без маршруток

10.12.2009, 09:57 Просмотров: 1 302
На маршрутах 15-А та 17 помінявся перевізник.

– Я живу на Ревівці. Щоб дістатися до НПЗ, їжджу маршруткою 15-А. Та вже другий день поспіль не можу нормально добратися.

Сьогодні разом із іншими людьми чекав на маршрутку з половини сьомої ранку. Потім пішли на 17-й маршрут – і знов нічого. Довелося брати таксі, а це – 30 гривень! Кажуть, там у них якась війна маршрутників. Але чому мусять страждати пасажири? І куди дивиться виконком? – про таку ситуацію розповів телефоном наш читач Сергій Шляхов.

Задане питання ми адресували за призначенням – до транспортного відділу виконкому. Там пояснили, що на маршрутах 15-А та 17 помінявся перевізник. Сталося це через внутрішні проблеми підприємства «Літа Сервіс», яке обслуговувало ці маршрути. Виконком тимчасово (до проведення конкурсу) призначив іншого перевізника: ПП «Вобі-груп». Проте з’ясувалося, що дане підприємство не має достатньої кількості транспорту та ліцензій на право перевезень, повідомив Валерій Кальянов, головний спеціаліст відділу транспорту міськвиконкому. За його інформацією, 9 грудня транспортний відділ виконкому перевірив, як працює «Вобі-груп»на маршруті. Виявилося – не працює. Про це транспортний відділ підготував доповідну записку міському міському голові.

– У найближчі дні проблему буде розв’язано. Якщо цей перевізник не приступить до обов‘язків – призначимо іншого, – пообіцяв Валерій Кальянов. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх