Кременчужанка віднесла своє новонароджене маля в під‘їзд, а потім викликала міліцію

7.12.2009, 23:16 Просмотров: 1 444
4 грудня на вулиці Миру «знайшли» дитину у коробці з-під взуття. Як виявилося, 23-річна мати народила маля вдома – до медиків звернутися не встигла. Потім сама ж віднесла доньку в під‘їзд та зателефонувала в міліцію і в «швидку». Сказала, що знайшла чиюсь дитину… Спеціалісти пояснюють дії молодої мами післяпологовим психозом.
Буває і таке, коли материнський інстинкт «підводить».

4 грудня містом прокотилася жахлива звістка – у під‘їзді будинку на вулиці Миру знайшли новонароджену дитину. Дівчинка, якій від появи на світ було кілька годин, лежала в коробці з-під взуття. Міліція та «швидка» отримали виклик за телефоном – від жінки, яка нібито знайшла немовля. Яким же був подив правоохоронців та медиків, коли з‘ясувалося, що 23-річна дівчина, котра їх викликала, і була породіллею!

– Вона була у квартирі разом зі своїм батьком, – розповідає прес-офіцер кременчуцької міліції Анна Волювач. – Дитинка (дівчинка) була загорнута у пелюшки, все з нею було гаразд. Лікарі сказали, що вона цілком здорова. Дитину госпіталізували до дитячої лікарні.

Міліціонери пояснюють вчинок породіллі сильним душевним хвилюванням та післяпологовим психозом. Умови життя у квартирі абсолютно нормальні, сім‘я характеризується позитивно.

Згодом молоду маму з донькою доправили на реабілітацію до міського пологового будинку.

– Породілля – здорова і адекватна, вона прийшла до нас зі своїми батьками, – каже головний лікар пологового будинку Ярослав Прокопчук. – За направленням лікаря жіночої консультації ми поклали її у себе. Вона доглядає зараз за дитиною, годує. Ніяких питань до неї немає. Родина абсолютно благополучна, батьки порядні. Всі щасливі – дитинка абсолютно здорова. Просто, коли в жінки почалися пологи, вона не встигла звернутися за допомогою.

Коментар

Злочину не було

Анна Волювач, прес-офіцер міського управління міліції:

– Згідно з чинним законодавством України, ознак злочину у діях дівчини немає. Тому про порушення кримінальної справи не йдеться. Чи буде штраф за невиконання батьківських обов‘язків, вирішать у відділі кримінальної міліції зі справ неповнолітніх Автозаводського райвідділу. Головне, що дитина не постраждала і цілком здорова.

Довідка

Післяпологовий психоз – це психічний розлад, порушення вищої нервової діяльності, що виникло у зв’язку з пологами. Післяпологовий психоз часто називають «втратою зв’язку з реальністю». Психоз може перебігати в легкій або тяжкій формі, може повністю позбавити жінку здатності піклуватися про себе і про дитину. Зустрічається із частотою 1-2 на 1000 пологів.

(Інформація з сайту medinfa.ru) 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх