Виконком суворо попередив перевізника на маршрутах №1 та №5

19.12.2009, 11:52 Просмотров: 1 685
У транспортному відділі міськвиконкому вислухали багато скарг від мешканців Ревівки..

Суть претензій мешканців Ревівки – автобусів №1 та №5 не дочекаєшся. Це підтверджували й читачі «Телеграфу»:

– Перевізник абсолютно знахабнів! Їздити за графіком не хоче, постійно автобус у них ламається!!! Не може перевозити людей – призначте іншого, чи там все куплено? Сьогодні вдень автобуса не було – поламався, і всім «пофіг», що люди на 10-градусному морозі стоять! Стою на дамбі в надії, що хтось підбере, намагаюся виїхати. Світловодський, власівській автобуси все мимо проїжджають. Бабульки пояснюють, що задарма «голосую» – власниця 5-го маршруту свариться з конкурентами, щоб не підбирали людей на її маршруті! Чому хтось мені повинен диктувати свої правила? Де свобода вибору??? (www.telegraf.in.ua, 13 грудня)

Як повідомив Володимир Кургаєв, начальник транспортного відділу виконкому, перевізнику «Автоекспрес плюс» видане «останнє попередження» про усунення порушень. Таких попереджень перевізник має вже декілька:

– Якщо й надалі вимоги виконкому не виконуватимуться, і транспорт не ходитиме за графіком, поставимо питання про розірвання договору з цим перевізником і призначимо новий конкурс, – каже пан Кургаєв. 
Автор: editor
Теги: конкурс
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх