Бродячих псів «розстріляли» на очах у дітей

16.04.2010, 12:10 Просмотров: 3 564
Комунальники кажуть – були змушені відловлювати собак удень, бо ті покусали дитину.
Мешканці стверджують – собака, яку приспали на три години комунальники і забули забрати, не ожила. Її труп провалявся мінімум п’ять днів.
Фото: Дмитрий Бабец

Це сталось минулого четверга на першому Занасипі. Дві молоді мами, які разом із дітьми прогулювались близько одинадцятої години, були приголомшені, побачивши, як посеред білого дня чоловік із «довгим пістолетом» полює на собак.

– Дивлюсь, чоловік дістає чорний видовжений пістолет, починає цілитись та стріляти у собак, – розповідає кременчужанка Олена. – Коли собаки падали, він натягав рукавички, брав собаку за холку та закидав її у машину. Я коли це побачила у мене стався шок! А це ж відбувалося під час канікул, у дворі гуляли діти… Моя старша донька як дізналась про відстріл, у неї була істерика…

Виявилось, вони побачили, як комунальне підприємство «Спецсервіс» відловлює собак, «полюючи» їх речовиною, що присипляє. Молоді мами кажуть – намагались піти подалі від цього жахіття, однак нікуди подітися: усюди лежать «приспані» собаки.

– Ми пішли з того місця у бік магазину. Але знову зустрілися з тією машиною. «Мисливець» на наших очах закидав пса, який валявся поряд з автомобілем. Йдемо до парку Комсомольський, а там на доріжці – велетенський сірий собака. Повертаємо в інший бік – і там тваринка… Нам із дітьми і гуляти ніде! 

Вони додають – комунальники позабирали не усіх «підстрелених» псів. 

– Нам сказали, що собаки прокинуться через три години. Однак дві з них лежали ще з четверга. Потім однієї не стало, а щодо іншої – ми телефонували, нам пообіцяли забрати її у понеділок.

 «У разі небезпеки – маємо право»

Ми зателефонували до «Спец-сервісу», аби дізнатись, чому собак присипляють удень. Там нам пояснили, що комунальники дійсно повинні «полювати» на псів увечері.

– Ми виїхали вдень, бо надійшло повідомлення, що бродячий собака покусав дитину. До ЖЕДу приходила ціла делегація з цього приводу, – говорить в.о. керівника КП «Спецсервіс» Юрій Сударенко. – А у випадку, коли тварини становлять загрозу, ми можемо виїхати на відлов у будь-який час доби. Не можемо ж ми чекати, доки там усіх перекусають…

Щодо собак, які так і залишились лежати у парку після того, як їх «приспали» на три години, пан Сударенко зауважує, що можливо, вони із відловом не пов’язані. І додає – отруйні речовини щодо тварин підприємство не використовує, собаки після трьох годин сну «оживають».

Однак мешканки Занасипу кажуть: дивно, що мертві собаки з’явилися саме у день відлову. 
Автор: yaremko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх