Мерія вирішила «прикрити» магазини, що працюють незаконно

26.03.2010, 15:20 Просмотров: 966
В результаты перевірки в закладах були виявлені недоліки.

У мерії взялись за установи, що працюють, не маючи всіх потрібних дозволів. Минулого тижня  «під роздачу» потрапили три такі заклади. Їх позбавили права працювати доти, доки вони не усунуть недоліки.

– Магазин промтоварів та адміністративно-побутові приміщення по вулиці Жовтневій, 37/18 (біля магазину «Сіам»), збудований із відхиленням від проекту та не зданий в експлуатацію. Натомість в будівлі вже ведеться торгівля. Площа будівлі виходить за межі червоної лінії. Поверхів зведено більше, ніж це передбачено проектом. Немає обов’язкового пандусу, – висуває претензії головний архітектор міста Віктор Труш.

Власники кажуть, що готові переоформити документи, хоча й вважають свою діяльність законною, адже  дозвіл на торгівлю підприємці отримали через суд.  Однак у мерії вирішили інакше – і заборонили підприємцям працювати, поки вони не виправляться.

Заборонили у мерії працювати й магазину «АТБ», що в районі зупинки Московська. Як каже головний архітектор міста, супермаркет працює, хоча не зданий в експлуатацію. А цех із виготовлення меблів, що у Крюкові,  «прихопив» не лише виділену йому землю, але й шматок, що належить місту.

Тож підсумовуючи нараду, мер Микола Глухов наказав:

– Магазини закрити, все їм відключити! І ситуацію контролювати.

«А нас – рать!»

«ТелеграфЪ» вирішив перевірити, як виконуються ці указівки. Супермаркет «АТБ» у неділю  був відчинений, його працівники нічого й не чули про те, що магазин закривають. Таку ж картину ми побачили у торговому центрі  по вулиці Жовтневій. Головний архітектор міста каже, що це ненадовго – найближчим часом інженерні служби міста відключать ці заклади від компослуг. 

– Якщо і це їх не зупинить, то на них накладатимуться штрафи, а справи будуть передані до прокуратури, – додав пан Труш. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх