У Кременчуці платних парковок вже немає!

26.03.2010, 12:02 Просмотров: 1 001
Але кошти за стоянку ще «деруть».

Минулої п’ятниці у Кременчуці скасували платні парковки. Таке рішення ухвалив міськвиконком.  Причина: вони не відповідають новим вимогам, які набули чинності в Україні з березня.

– Тепер у місті немає платних парковок. Якщо десь хтось бере за парковку гроші, то це незаконно. Повідомляйте про такі порушення в міліцію, – сказав віце-мер Олександр Биков.

Він додає, що у майбутньому платні парковки можуть з’явитись, однак  лише тоді, коли їх облаштують відповідним чином.Проте нововведення почало діяти не одразу. Ще у суботу на пар-кувальному майданчику біля Центрального ринку підприємливий юнак у помаранчевій жилетці попрохав сплатити кошти за стоянку.

– А чому, якщо плату скасували? – запитали ми.– Нічого не знаю. Я на робочому місці. Мені сказали збирати, я це і роблю, – відповів чоловік.

– Ви дасте касовий чек?

– Дам, – сказав, показуючи чек.

– А ви де працюєте?

– В торговій гільдії (директор – депутат Є. Холод - ред.), – відповів співрозмовник і нервово почав м’яти  у руках мобільний телефон.

– Давайте зателефонуємо вашому керівництву і з’ясуємо чого це ви гроші берете. Юнак дістав телефон, але додзвонитися не зміг. Ми ще деякий час посперечалися і він пообіцяв через 20 хвилин привести до автівки свого керівника. Звісно, ані через 20, ані пізніше цього не сталося, зник і сам «паркувальник».

У мерії «Телеграфу» порадили не оплачувати парковку і «відсилати» тих, хто вимагає кошти, якомога далі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх