Пацієнта привезли, а хірург пяний

26.03.2010, 10:50 Просмотров: 1 923
У першій міській лікарні звільнено хірурга, якого звинувачують у пиятиці під час чергування.

Скандал навколо того, що черговий лікар був п’яний, вибухнув у медзакладі, коли пацієнта привезла швидка допомога. На місце пригоди виїхав головний лікар, у присутності якого на хірурга склали акт. Сам винуватець скандалу запевняє, що тієї ночі був не п’яний, а втомлений і після стресу. Згодом його звільнили. Керівництво медгалузі міста каже, що подібним лікарям – не місце в медицині.

Прикрий випадок між пацієнтом та хірургом стався днями в першій міській лікарні. Саме туди в ніч чергування медзакладу швидка допомога привезла хворого, який невідкладно потребував консультації лікаря. Попередньо йому поставили діагноз – гострий тромбоз артерії нижньої кінцівки. Проте родичі пацієнта запідозрили, що черговий лікар знаходиться напідпитку. Спалахнув скандал!– Вони телефонували навіть у мерію і питали, хто з керівників міста відповідає за лікарні аби поскаржитися, – каже один із пацієнтів закладу. 

Цю інформацію підтверджують і у відділі контролю за оперативною обстановкою міста, але запевняють, що скаржитися люди не стали і навіть не питали телефони керівника галузі чи самого мера, як буває зазвичай, коли надходять емоційні скарги.Начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко заявив, що дізнався про цю скаргу в ту ж ніч, коли виникла суперечка.– Жінка зателефонувала до мене вночі і сказала, що лікар п’яний. Через 40 хвилин на місце приїхав головний лікар закладу Віктор Ліненко.

Вони на місці склали акт про те, що за візуальними ознаками хірург був напідпитку. Сам медик до наркодиспансеру не поїхав. Інші два його колеги були тверезими. Він запевняє, що тієї ночі був не п’яний, а втомлений і після якогось стресу. Але ж ознаки нетверезості бачили інші лікарі та паціент, – сказав Валерій Литвиненко.Головний лікар першої міської лікарні пан Ліненко каже, що тієї ночі робити операцію пацієнту не стали, бо не було термінової необхідності.– Робити хірургічне втручання не було необхідності. За його станом спостерігали. Викликали фахівців з Полтави. Оперували пізніше, до того ж інші лікарі, – повідомив пан Ліненко. Пацієнту зробили ампутацію частини ноги.

 

«Лікаря звільнили по статті»

– Ми його звільнили. Він вже пенсійного віку, – заявив про «героя скандалу» у вівторок Віктор  Ліненко. 

При цьому він сказав, що у звільненого лікаря вже траплялися подібні історії. Це було в 2005 році при попередньому головному лікареві. Валерій Литвиненко додав, що звільнення відбулося у відповідності з законом: «Лікаря звільнили по статті». Він вважає, що ображений медик звертатиметься в суд, але керівник міськздороввідділу впевнений, що все було зроблено у строгій  відповідності до діючого законодавства.

І головний лікар, і керівник медичної галузі міста запевняють, що періодично перевіряють лікарів під час роботи і чергування, але поки що не виявляли п’яних медпрацівників. Валерій Литвиненко пригадав, що востаннє подібний випадок був при мері Олегові Надоші, коли той приїхав до дитячої лікарні і побачив там нетверезого лікаря.

– Я їжджу до лікарень з перевіркою. Особливу увагу приділяю першій, другій, третій та дитячій лікарням. Якщо коли-небудь з чимось подібним стикнуся, то подібним лікарям – не місце в нашій галузі, – підсумував Валерій Литвиненко. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх