Будинок у центрі міста ризикує завалитися та придавити когось із людей

11.04.2010, 23:08 Просмотров: 2 214
Формально у будинку на Карла Маркса, 5 є господар, але де він – міська влада не відає. Тим часом сам будинок обростає сміттям, ніхто біля нього не прибирає. А на руїнах оселилися бомжі….
Ці руїни вже готові привалити когось із кременчужан. Напевне тоді влада схаменеться і таки почне шукати власника будинку та притягати його до відповідальності за порушення правил благоустрою.

Жити у центрі ще не означає престиж. У цьому на «власній шкурі» переконалися мешканці будинку на вулиці Карла Маркса, 7. Їхні вікна та під‘їзд виходять якраз на сусідній дім-розвалюху №5. Сумлінна бабуся-двірник Зоя Григорівна прибирає територію біля «своїх» будинків у цьому районі, але оминає  цей дім із чорними проваллями вікон  та слідами стоянки бомжів.

– Мені дали вказівку тут не прибирати, бо будинок знятий з балансу ЖЕПу. От і не прибираю тут роки з півтора, – пояснила вона.

Тим часом біля злощасного «нічийного» дому утворився стихійний смітник. Незважаючи на оголошений двомісячник чистоти і порядку, прибирати тут нікому. А мешканці сусіднього із ним будинку на вулиці Карла Маркса, 7 скаржаться до мерії та самотужки намагаються з’ясувати, хто ж відповість за таку ганьбу у центрі міста.

– Власниця будинку начебто за кордоном, а будуватися на цьому місці, кажуть, хотів її син. Але він теж тут не з’являється. У ЖЕПі нам сказали, що в будинку ніхто не зареєстрований. А тут вже будинок розбирають: вибивають метал над вікнами – так він скоро й розвалиться. А як падатиме – ще й люди постраждають. Бо тут же всі ходять, і діти до школи. А тут на руїнах собаки розводяться та усілякі «бичі» ночують. Скоро школярок ґвалтувати на цих розвалинах почнуть. Нині ж – нікому діла до цього немає, – обурюються мешканці.

«ТелеграфЪ» спробував з‘ясувати, кому ж належить будинок і хто прибиратиме територію довкола нього. Керівництво ЖЕПу «Автозаводське» підтвердило, що будинок дійсно знятий з балансу – за рішенням сесії.

– Це приватна власність, будинок викуплений. Нехай відділ благоустрою Автозаводського виконкому (відповідно своїх повноважень) і слідкує там за порядком, – так прокоментував ситуацію Олександр Любенко, начальник управління житлово-комунального  господарства.

Ірина Королькова, фахівець відділу благоустрою Автозаводського райвиконкому, повідомила «Телеграфу», що про зміну власності будинку райвиконком до відома не поставили. І пообіцяла зробити запит щодо власника. Чим увінчаються пошуки? Поживемо – побачимо. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх