Котяче царство

8.11.2007, 16:11 Просмотров: 3 735
Протягом минулих вихідних, 3-4 листопада, у Міському палаці культури проходила виставка котів.
«Збудіть мене, коли все закінчиться…»

Протягом минулих вихідних, 3-4 листопада, у Міському палаці культури проходила виставка котів. На запрошення клубу «Юнона» до Кременчука разом зі своїми улюбленцями з’їхалися заводчики з понад десяти українських міст.

На виставку приїхали заводчики не тільки з сусідніх Кіровограда, Світловодська та Комсомольська. Місцеві любителі котів також мали нагоду помилуватися пухнастими «гостями» із Сімферополя, Ялти, Севастополя, Нікополя, Дніпропетровська тощо.

Кошеняті Кетсі чотири місяці. Зараз шерсть малюка ледве-ледве кучерявиться, та це - справа наживна. Усі коти породи девон-рекс, до якої належить Кетсі, у семимісячному віці стають власниками такої собі «каракулевої» шубки. До цього часу девон-рекси ще й окрас можуть змінити. Наприклад, тато Кетсі змінював «масть» аж чотири рази. До речі, коротенькі, ніби навмисно обламані вуса Кетсі - теж одна з характерних ознак породи.

«Може, я й шотландська висловуха, та навряд чи б ваші українські кицьки виглядали б у віночку краще за мене!».

Персидське кошенятко у костюмі тигра: «Така моя жіноча доля… Ех… Чого не зробиш заради популярності!»

«Маленьке» восьмимісячне кошенятко породи мейн-кун. Йому ще рости й рости. Дорослі самці мейн-кунів важать 13-15 кг, самочки - до 11. Мейн-куни - найбільші домашні кішки на планеті. Та незважаючи на великі габарити, вони комунікабельні, неагресивні та дуже прив’язуються до господаря.

Елегантна Кася готується до костюмованого котячого шоу. «Кася у мене ветеран, - каже господарка кішки Надія Олександрівна. - Вона одна зі старожилів «Юнони». Клубу 10 років, а моя Кася на чотири роки старша за нього - їй уже 14». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх