Міст можуть відкрити завчасно

8.11.2007, 15:11 Просмотров: 904
Крюківський міст, ремонт якого мали завершити напередодні Нового року, можуть відкрити вже на початку грудня.

Крюківський міст можуть відкрити першого грудня. Таку думку висловив представник  відділу цивільних споруд Південної залізниці Сергій Сердюк. В інтерв’ю «Телеграфу» він заявив, що технічний стан мосту не викликає серйозних нарікань у фахівців залізниці. На верхньому ярусі виявлені мікроскопічні тріщини у плитах покриття автодороги, які будуть зміцнені спецречовиною. «Що стосується стану залізної арматури, то він задовільний»,– каже Сергій Сердюк. Розпочати асфальтування планують вже цього тижня, завершать його на початку грудня. «Тоді ми і відкриємо міст для руху»,– додав він.
Поміж тим віце-мер Кременчука Ігор Крикливець не поспішає називати точної дати закінчення ремонтних робіт. Він каже, що відкрити міст першого грудня не реально, але погоджується, що це можливо зробити на початку грудня за сприятливих погодних умов. Пан Крикливець підтвердив, що асфальтування з крюківського боку розпочнеться вже цього тижня. Роботи виконуватиме кременчуцьке комунальне шляхово-ремонтне підприємство, у якого на озброєнні якісна дорожня техніка з високою виробничою потужністю. Мер міста Микола Глухов дав вказівку на проведення ремонтних робіт у дві зміни: «Працюйте вдень і вночі, поки погода сприятлива». В’їзні арки планують реконструювати, щоб зробити їх більш сучасними. Кінцевим терміном відкриття мосту міський голова називає двадцяті числа грудня.

А поки…
Містом поширюються чутки, що стикові опори на мосту тримаються на волоску, з автомобільного мосту впала якась перекладина на залізничний міст, і рух потягів взагалі буде припинено. «Поширення чуток навколо ремонту Крюківського мосту відбувається через нестачу офіційної інформації», – переконаний Ігор Крикливець. «Хочу запевнити кременчужан, що опори моста – у нормальному стані, про це свідчить експертиза, проведена Південною залізницею.  Вона була виконана на найвищому професійному рівні, тому у нас немає причини сумніватися у надійності опор та металевих конструкцій»,– зазначив віце-мер. Залізничники, які вже втомилися коментувати всілякі чутки, кажуть, що ні про яке припинення руху потягів не знають. «Рух потягів як відбувався, так і відбувається. Ні про які припинення мова не йде», – заявила начальник міського залізничного вокзалу Олена Ольшанська. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх