Прокуратура Кременчука передала до Автозаводського районного суду справу відносно чоловіка, який дав неправдиві свідчення

6.11.2007, 19:11 Просмотров: 1 206
Як повідомляла міліція, ще влітку, керуючи «Жигулями», він виїхав на смугу зустрічного руху на вул. Київській та вдарив у заднє крило зустрічний легковик. Після удару водій-порушник намагався втекти на своєму авто, але власник пом’ятої «Таврії» забрав у винуватця ключі. Останній нічого кращого не вигадав, ніж втекти з місця пригоди та заявити в міліцію про те, що його машину викрали.

Як повідомляла міліція, ще влітку, керуючи «Жигулями», він виїхав на смугу зустрічного руху на вул. Київській та вдарив у заднє крило зустрічний легковик. Після удару водій-порушник намагався втекти на своєму авто, але власник пом’ятої «Таврії» забрав у винуватця ключі. Останній нічого кращого не вигадав, ніж втекти з місця пригоди та заявити в міліцію про те, що його машину викрали. «Санкція за надання завідомо неправдивих свідчень про вчинення злочину складає обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років», – каже старший слідчий міської прокуратури Олег Могильчук. «Останнім часом зросла кількість людей, що дають неправдиві свідчення, змінюють показання, – повідомляє старший помічник прокурора Кременчука В’ячеслав Левицький. – При перевірках факти не підтверджуються. Можливо, не всі усвідомлюють, що за це настає кримінальна відповідальність, але її все одно не уникнути. На жаль через чиюсь неправду страждають невинні». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх