Протягом листопада кременчуцький відділ ДАІ проводитиме перевірку маршрутних автобусів та діяльності автотранспортних підприємств

6.11.2007, 19:11 Просмотров: 892
Протягом листопада кременчуцький відділ ДАІ проводитиме перевірку маршрутних автобусів та діяльності автотранспортних підприємств. Буде контролюватися робота на маршруті, проходження медичного огляду та технічний стан автобусів. Наслідки цієї сумлінної роботи кожен з кременчужан мав змогу відчути на собі вже цього тижня – маршрутники взагалі не брали «стоячих» або брали обмежену їх кількість. Тому всі сподівання у людей були на «рогатих друзів» та нечасті великі автобуси.

Протягом листопада кременчуцький відділ ДАІ проводитиме перевірку маршрутних автобусів та діяльності автотранспортних підприємств. Буде контролюватися робота на маршруті, проходження медичного огляду та технічний стан автобусів. Наслідки цієї сумлінної роботи кожен з кременчужан мав змогу відчути на собі вже цього тижня – маршрутники взагалі не брали «стоячих» або брали обмежену їх кількість. Тому всі сподівання у людей були на «рогатих друзів» та нечасті великі автобуси. Відтепер, прямуючи з одного кінця міста в інший, потрібно робити «поправку на ДАІ» – виходити заздалегідь, щоб був час позмагатися за місце у маршрутці. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх