У Полтаві відставному військовому льотчикові відірвало пропелером голову

6.11.2007, 19:11 Просмотров: 1 113
Дикий випадок стався сьогодні удень на території Полтавського військового аеродрому. При спробі запуску двигуна «літального апарату» загинув один з присутніх під час запуску.

Загиблий - 49-річний майор у запасі, колишній бортінженер. Благополучно відлітавши в повітрі більше двадцяти років, офіцер запасу сьогодні розпрощався з життям на «своєму» аеродромі.

Дикий випадок стався сьогодні удень на території Полтавського військового аеродрому. При спробі запуску двигуна «літального апарату» загинув один з присутніх під час запуску. Загиблий - 49-річний майор у запасі, колишній бортінженер. Благополучно відлітавши в повітрі більше двадцяти років, офіцер запасу сьогодні розпрощався з життям на «своєму» аеродромі. Трагедія відбулася під час спроби декількох людей підняти в повітря саморобний мотодельтаплан. Як розповідають очевидці, двигун не запускався і винахідники попросили допомогти колишнього бортінженера, що мав славу висококласного фахівця. Після декількох спроб, двигун все-таки запустився, але при цьому мотодельтаплан чомусь почав крутитися на місці, і пропелер рубонув по голові колишньому бортінженерові. Відставник помер на місці. ----------------------------------- Обком 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх