Опалювальний сезон розпочався із масових скарг населення

25.10.2007, 16:10 Просмотров: 916
Тільки-но встигли місту подати тепло, як у вихідні на минулому тижні воно зникло у більшій частині дев‘ятиповерхівок лівобережжя.
Як пояснив заступник начальника УЖКГ Олександр Любенко,  це сталось внаслідок термінового ремонту тепломереж, який проводила ТЕЦ ВАТ «Полтаваобленерго» у п‘ятницю, суботу та неділю. Тиск теплоносія був знижений, на п‘ятиповерхівки його вистачало, а дев‘ятиповерхівки «стали». І навіть коли тиск відновили, одразу запустити тепло не вдалося в усіх будинках – у стояки пішло повітря.

Тільки-но встигли місту подати тепло, як у вихідні на минулому тижні воно зникло у більшій частині дев‘ятиповерхівок лівобережжя.
Як пояснив заступник начальника УЖКГ Олександр Любенко,  це сталось внаслідок термінового ремонту тепломереж, який проводила ТЕЦ ВАТ «Полтаваобленерго» у п‘ятницю, суботу та неділю. Тиск теплоносія був знижений, на п‘ятиповерхівки його вистачало, а дев‘ятиповерхівки «стали». І навіть коли тиск відновили, одразу запустити тепло не вдалося в усіх будинках – у стояки пішло повітря. На ранок понеділка 22 вересня служба 063 отримала понад 70 скарг від мешканців на відсутність тепла. «Зараз скарг менше, але роботи з відновлення гідравлічного режиму будинків ще тривають», - повідомив 24 вересня «Телеграфу» Юрій Войтенко, начальник служби 063. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх