Дізнайся про свої борги в Інтернеті!

25.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 084
Відтепер кременчужани зможуть через Інтернет дізнатись, скільки їхній будинок заборгував за комунальні послуги. Про це повідомляють у науково-виробничій фірмі «ВАС», яка є розрахунковим центром комунальних платежів у Кременчуці. Для цього необхідно буде зайти на сайт

Відтепер кременчужани зможуть через Інтернет дізнатись, скільки їхній будинок заборгував за комунальні послуги. Про це повідомляють у науково-виробничій фірмі «ВАС», яка є розрахунковим центром комунальних платежів у Кременчуці. Для цього необхідно буде зайти на сайт www.vas.com.ua. Далі у  меню «Online послуги нашого серверу» оберіть пункт «заборгованість вашого будинку». Ви зможете ознайомитись із боргами за водопостачаня та каналізацію, за тепло та гарячу воду і за жедівські послуги. Обравши потрібний пункт, ви побачите таблицю із переліком будинків. «Загальна заборгованість по усіх 1200 будинках вираховується раз на день. У таблицях фігурують загальні суми нарахувань та проплат, а також відсоток  проплат за минулий місяць», – зазначають у фірмі «ВАС». – Якщо ж ви не знайдете свій будинок у цьому переліку, він або не обслуговується фірмою «ВАС», або не має комунальних боргів».
Щоправда, у нас виникли проблеми із шрифтами: на екрані, замість вулиць та боргів, раптом з’явились якісь «крокозяблики». Щоб привести текст до нормального вигляду, ми зайшли у меню: вид – кодування – кирилиця – Windows- 1251. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх