Полтавська обласна рада затвердила Програму правової освіти населення області

22.10.2007, 14:10 Просмотров: 1 077
Головна її мета— набуття мешканцями Полтавщини правових знань.
Виконують Програму Головне управління юстиції у Полтавській області, управління освіти і науки й, зокрема управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, яке є головним розпорядником коштів. На досягнення цієї мети з обласного бюджету вже виділено 69851 грн.
Заплановано щомісяця видавати газету ”Правовий вісник”, яка перемогла в конкурсі на визначення найкращого юридично-просвітницького видання.

Головна її мета— набуття мешканцями Полтавщини правових знань. Виконують Програму Головне управління юстиції у Полтавській області, управління освіти і науки й, зокрема управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, яке є головним розпорядником коштів. На досягнення цієї мети з обласного бюджету вже виділено 69851 грн. Заплановано щомісяця видавати газету ”Правовий вісник”, яка перемогла в конкурсі на визначення найкращого юридично-просвітницького видання. Її редактор—Світлана Карюк. На засіданні конкурсної комісії, яке відбулося 16 жовтня, вона виклала концепцію газети, запропонувавши висвітлювати найбільш цікаві теми для людей, а саме: правові консультації із земельних питань, стосунки роботодавця і найманого працівника, болючі й актуальні питання тендерного законодавства. У засіданні конкурсної комісії взяли участь і внесли конкретні пропозиції начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Федір Соколенко, депутати обласної ради Іван Момот, Олег Пустовгар, Василь Неїжмак. Щорічно (з2007 по 2010 рік) проводитимуться конференції, семінари, симпозіуми, „круглі столи” для підвищення правової культури населення області. На радіо і телебаченні з’явиться телепередача „Закон і громадянин”. Будуть видаватися та безкоштовно розповсюджуватися брошури на правову тематику, постійно працюватимуть громадські приймальні для людей, які потребують юридичної допомоги. -------------------------------------------- Тетяна Тимченко, прес-центр управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх