Хабарникам та корупціонерам не місце в податковій

18.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 387
Управління по боротьбі з корупцією в органах обласної державної податкової служби створено в 1997 році з метою попередження корупційних діянь працівників органів державної податкової служби. Також ці спеціалісти здійснюють підбір та перевірку кадрів, які прагнуть стати податківцями.
Аналіз роботи управління свідчить, що протягом поточного року відбувається зниження правопорушень серед особистого складу. Так, якщо у минулому році за матеріалами управління і інших правоохоронних органів було порушено 5 кримінальних справ проти податківців, то у цьому році таких справ лише 3.

Управління по боротьбі з корупцією в органах обласної державної податкової служби створено в 1997 році з метою попередження корупційних діянь працівників органів державної податкової служби. Також ці спеціалісти здійснюють підбір та перевірку кадрів, які прагнуть стати податківцями. Аналіз роботи управління свідчить, що протягом поточного року відбувається зниження правопорушень серед особистого складу. Так, якщо у минулому році за матеріалами управління і інших правоохоронних органів було порушено 5 кримінальних справ проти податківців, то у цьому році таких справ лише 3. Найчастіше працівникам управління по боротьбі з корупцією в органах обласної державної податкової служби доводиться стикатися з такими порушеннями, як допомога у веденні підприємницької діяльності, подача завідомо неправдивої інформації на запити суб'єктів господарської діяльності та інших контролюючих органів, зумисне незаконне надання переваг СГД при веденні підприємництва. Так співробітник однієї з податкових інспекцій області навмисно не складав протоколи за фактами правопорушень, в результаті чого державний бюджет недорахувався значної суми. В іншому випадку співробітниками управління виявлено факт зловживання службовим становищем працівника податкової інспекції, який при перевірці одного з підприємців навмисно занизив суми податків. Як наслідок - до бюджету не надійшло близько 400 тисяч гривень. За даними фактами порушено кримінальні справи. Співробітниками управління постійно проводиться робота по профілактиці порушень серед працівників органів ДПС. Зокрема в поточному році проведено 197 профілактичних бесід, 95 відпрацювань податкових органів області. За результатами деяких співробітників було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, що позитивно вплинуло на ситуацію в податковій службі і значно знизило правопорушення. Наостанок хотілося б зазначити, якщо у Вас шановні громадяни є факти , що свідчать про зловживання службовим становищем та здійснення корупційних діянь працівниками податкових інспекцій і податкової міліції, просимо звертатися за адресою: м. Полтава, вул.. Фрунзе, 155, або за телефоном довіри 50-30-76. -------------------------------------- Єгор Амєлін, начальник управління по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА у Полтавській області 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх