Біля ринку травень – цвітуть каштани

18.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 709

Біля ринку травень – цвітуть каштаниНа початку жовтня біля Центрального ринку, навпроти кінцевої зупинки тролейбуса №3 уже на «лисих» каштанах з’явилися білосніжні шапки квітів..

Біля ринку травень – цвітуть каштани

Жовтневе цвітіння каштанів – це захисна реакція дерев від жари та загазованості повітря

На початку жовтня біля Центрального ринку, навпроти кінцевої зупинки тролейбуса №3  уже на «лисих» каштанах з’явилися білосніжні шапки квітів. На кафедрі екології КДПУ нас запевнили, що цвітіння каштанів не є аномалією. «Вони квітнули і в минулому році, і в позаминулому. Просто зараз зацвіло більше дерев, ніж зазвичай. Це відбувається через потепління клімату, жару, засуху та загазованість повітря»,– пояснюють екологи.
Листя на каштанах стало опадати ще в серпні. Це – захисна реакція дерев. У них скінчилися підживлюючі речовини і з метою самозахисту каштани перейшли у стан спокою. Вони трохи відпочили, і через теплу погоду вирішили, що прийшла весна. І знову зацвіли. «Для дерев це не страшно, хоча квіти й забирають підживлюючі речовини, що відкладаються на зиму. Але навесні каштани можуть зацвісти пізніше, ніж зазвичай»,–вважають екологи.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2007/10/18/7059.html -->
 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх