Боржникам перекриють «трубу»

18.10.2007, 15:10 Просмотров: 1 014
Тих, хто заборгував за гарячу воду, відключатимуть від гарячого водопостачання поквартирно. Принаймні так обіцяє віце-мер Микола Порицький. За його словами, розпочати відключення планується уже цього місяця. «Зараз ми запустимо опалення, а за тиждень-два візьмемось за це питання.

Тих, хто заборгував за гарячу воду, відключатимуть від гарячого водопостачання поквартирно. Принаймні так обіцяє віце-мер Микола Порицький. За його словами, розпочати відключення планується уже цього місяця. «Зараз ми запустимо опалення, а за тиждень-два візьмемось за це питання. Юридичний відділ відпрацьовує схему, за якою можна буде стягувати кошти з боржників», – зазначив пан Порицький. Віце-мер додав, що лише по «Теплоенерго» (підприємство, що постачає тепло та воду до Крюкова та Занасипа) більше п’яти тисяч боржників. Сума заборгованості за надані послуги у декого сягає 11-13 тисяч гривень.
Як і раніше, роботи з поквартирного відключення води проводитимуть полтавські фахівці. Нагадаємо, що раніше схожа система – «Спрут» – уже діяла у Кременчуці. Її вигадали спеціалісти «Полтававодоканалу». Вони відключали тих, хто заборгував міськводоканалу за отримані послуги щодо води та каналізації. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх