Зігріти знедолених родинним теплом

17.10.2007, 10:10 Просмотров: 1 657
Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання стало темою чергового засідання Координаційної ради у справах неповнолітніх при облдержадміністрації, яке провела заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко.
На її переконання, першочергово повинні бути влаштовані в прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу діти з затримками розвитку. Якщо здорова дитина сама здатна адаптуватися до життя, то хвора лише в родині може навчитися заварювати чай, готувати суп, доглядати за собою. Повноцінна прийомна сім’я має дати прихисток 4-5 хлопчикам і дівчаткам, з них мінімум одній дитині з вадами, де її виховають на прикладі здорових.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання стало темою чергового засідання Координаційної ради у справах неповнолітніх при облдержадміністрації, яке провела заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко. На її переконання, першочергово повинні бути влаштовані в прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу діти з затримками розвитку. Якщо здорова дитина сама здатна адаптуватися до життя, то хвора лише в родині може навчитися заварювати чай, готувати суп, доглядати за собою. Повноцінна прийомна сім’я має дати прихисток 4-5 хлопчикам і дівчаткам, з них мінімум одній дитині з вадами, де її виховають на прикладі здорових. А батьки-вихователі отримують на це кошти з центрального і місцевого бюджетів, по суті, виконують соціальне замовлення на „державних” дітей. Учасники засідання розглянули незадовільну ситуацію, що склалася з впровадженням родинних форм виховання в окремих районах Полтавщини. Надія Мякушко зауважила, що „проблемні” райони зривають виконання політики Президента Віктора Ющенка щодо створення дитячих будинків сімейного типу. Ряд посадових осіб райдержадміністрацій, працівників районних служб у справах неповнолітніх, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали догани. ------------------------------------ Тетяна Алєксандрова, прес-центр управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх