16 жовтня о 10.30 годині ранку у боулінг-центрі торговельно-розважального комплексу “Європа” відбудеться благодійна акція для людей, які отримали тра

15.10.2007, 12:10 Просмотров: 1 666
16 жовтня о 10.30 годині ранку у боулінг-центрі торговельно-розважального комплексу “Європа” відбудеться благодійна акція для людей, які отримали травму хребта, і користуються інвалідними візками віком від 25 років та до 35 років.

Ці люди є “заручниками” своїх квартир, вони не мають виїжджати в світ та мають дуже мале коло спілкування. І тому ТРК “Європа” дає змогу цим людям вийти в світ, розширити своє коло друзів та отримати велике задоволення від гри в боулінг.

16 жовтня о 10.30 годині ранку у боулінг-центрі торговельно-розважального комплексу “Європа” відбудеться благодійна акція для людей, які отримали травму хребта, і користуються інвалідними візками віком від 25 років та до 35 років. Ці люди є “заручниками” своїх квартир, вони не мають виїжджати в світ та мають дуже мале коло спілкування. І тому ТРК “Європа” дає змогу цим людям вийти в світ, розширити своє коло друзів та отримати велике задоволення від гри в боулінг. Ця благодійна акція буде проходити за сприянням ВАТ АКБ “АвтоКразБанк” та ТРК “Європа”. Торговельно-розважальний комплекс “Європа” бажає зробити подібні заходи традиційними з метою пропаганди здорового та активного образу життя людей, котрі знаходяться в важкій життєвій ситуації. На відкритті заходу будуть присутні начальник департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської області, заступник міського голови, члени виконкому та місцевої влади, а також зацікавлені особи. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх