Вісім будинків чекатимуть на опалення

27.09.2007, 18:09 Просмотров: 848
У зв‘язку з капітальним ремонтом системи опалення у восьми будинках тепло в оселі їх мешканцям подадуть пізніше – не з 15 жовтня. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства. На ремонти очікують будинки за такими адресами: вул.Тельмана, 44 та 58; Родимцева, 3; Ватутіна, 27; 60 років Жовтня, 65; Республіканська, 140; 50 років Жовтня, 55; Київська, 38.

У зв‘язку з капітальним ремонтом системи опалення у восьми будинках тепло в оселі їх мешканцям подадуть пізніше – не з 15 жовтня. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства. На ремонти очікують будинки за такими адресами: вул.Тельмана, 44 та 58; Родимцева, 3; Ватутіна, 27; 60 років Жовтня, 65; Республіканська, 140; 50 років Жовтня, 55; Київська, 38. Це дев‘ятиповерхівки із верхньою розводкою системи опалення, і зараз тепло в них не доходить до нижніх поверхів. Після капремонту в цих будинках зроблять два контури опалення замість одного. Тож мешканцям обіцяють тепло, але до цього доведеться трохи померзнути.
Заступник начальника УЖКГ Оксана Кийло сподівається, що з ремонтом вдасться упоратися до першого листопада, проте точної дати в нашому УЖКГ назвати не можуть. Ціна реконструкції – понад 800 тисяч гривень. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх