У Кременчук повернули видачу закордонних паспортів

6.09.2007, 17:09 Просмотров: 818
Із третього вересня у Кременчуці поновили прийом документів на отримання закордонних паспортів. Їх приймають у відновленому відділі громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на вул. Жовтневій, неподалік від «Зебри». «Все повернулося, як і було, – каже начальник кременчуцької міліції Василь Овчаренко.

Із третього вересня у Кременчуці поновили прийом документів на отримання закордонних паспортів. Їх приймають у відновленому відділі громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на вул. Жовтневій, неподалік від «Зебри». «Все повернулося, як і було, – каже начальник кременчуцької міліції Василь Овчаренко. – У Міністерстві внутрішніх справ сьогодні перебувають документи на погодження штату. Виконуючим обов’язки начальника відділу призначено Тетяну Печерицю, яка до цього працювала заступником начальника тодішнього «ОВІРу». Зараз ми опробовуємо нову апаратуру».
Нагадаємо, що три місяці тому за ініціативою начальника обласного відділу громадянства пана Бондаренка Кременчуцький «ОВІР»  було розформовано. Однак місяць потому керівник обласної міліції Михайло Вершняк пообіцяв його поновити. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх