Сьогодня запрацював Сорочинський ярмарок

14.08.2007, 19:08 Просмотров: 83614 серпня ярмарок гостинно зустрів представників понад півсотні країн світу, а продукцію своїх підприємств представляють промисловці і підприємці з 15 країн. Урочисте відкриття дійства відбудеться 15 серпня і у ярмарковому дійстві приймають участь представники 36 посольств, акредитованих в Україні та 4 міжнародні організації. Зокрема, очікується приїзд членів Полтавського земляцтва у Києві та Москві. Виставка костюмів відбудеться у приміщенні новозбудованого прес-центру, на ній демонструватимуть національне вбрання представники 16 посольств України.

14 серпня ярмарок гостинно зустрів представників понад півсотні країн світу, а продукцію своїх підприємств представляють промисловці і підприємці з 15 країн. Урочисте відкриття дійства відбудеться 15 серпня і у ярмарковому дійстві приймають участь представники 36 посольств, акредитованих в Україні та 4 міжнародні організації. Зокрема, очікується приїзд членів Полтавського земляцтва у Києві та Москві. Виставка костюмів відбудеться у приміщенні новозбудованого прес-центру, на ній демонструватимуть національне вбрання представники 16 посольств України. А понад 260 підприємств вже експонують зразки своєї продукції.

Кожне п'яте з них - полтавське. Учасників ярмаркового дійства на Жабокрицькому майдані очікує яскрава культурно-мистецька програма: 300 професійних та аматорських колективів розважатимуть гостей на п'яти концертних майданчиках. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх