Молодіжний форум збирає активну молодь

14.08.2007, 19:08 Просмотров: 1 072З 22 по 24 серпня у таборі „Зоряний”, що в селі Потоки, Молодіжний Парламент Кременчука та міський комітет молодіжних організацій за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Кременчуцької міської ради проводять Міжрегіональний молодіжний форум. На відміну від минулорічного форуму, що був присвячений п'ятнадцятиріччю незалежності України, цьогорічний форум присвячений сімдесятиріччю утворення Полтавської області

Щороку збільшується не тільки сама кількість учасників форуму, але й кількість молоді, залученої до участі у форумі з районів Полтавської області. Протягом липня у рамках програми "Розвиток громадської ініціативи серед молоді", який реалізується за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру, для того, щоб допомогти активістам з районів розпочати громадську діяльність, представники Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій провели ряд семінарів-тренінгів у Пирятинському, Глобинському, Кобеляцькому, Козельщанському, Кременчуцькому районах для місцевої молоді.
Найактивніших учасників семінарів з районів запрошено до участі у триденному заході у таборі „Зоряний”.

З 22 по 24 серпня у таборі „Зоряний”, що в селі Потоки, Молодіжний Парламент Кременчука та міський комітет молодіжних організацій за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Кременчуцької міської ради проводять Міжрегіональний молодіжний форум. На відміну від минулорічного форуму, що був присвячений п'ятнадцятиріччю незалежності України, цьогорічний форум присвячений сімдесятиріччю утворення Полтавської області

Щороку збільшується не тільки сама кількість учасників форуму, але й кількість молоді, залученої до участі у форумі з районів Полтавської області. Протягом липня у рамках програми 'Розвиток громадської ініціативи серед молоді', який реалізується за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру, для того, щоб допомогти активістам з районів розпочати громадську діяльність, представники Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій провели ряд семінарів-тренінгів у Пирятинському, Глобинському, Кобеляцькому, Козельщанському, Кременчуцькому районах для місцевої молоді.

Найактивніших учасників семінарів з районів запрошено до участі у триденному заході у таборі „Зоряний”. 22 по 24 серпня табір 'Зоряний' збере 100 найактивніших представників студентського та шкільного самоврядування, представників громадських організацій Полтавщини.
Робота форуму буде відбуватися у чотирьох комітетах, до яких залучені провідні експерти та модератори з питань розвитку молодіжної політики в Україні. Загалом, за три дні плідної роботи комітетами будуть розглянуті такі питання: проблеми і стан реалізації молодіжної політики, розвиток шкільного самоврядування, громадська ініціатива в районах, активізація сільської молоді.

Окрім стандартної роботи в комітетах, організатори також планують проведення різноманітних інтеграційних ігор, що мають на меті ближче познайомити та об’єднати молодь з різних районів. Нудьгувати не доведеться ще й тому, що кожен день буде насичений різноманітними спортивними та командними змаганнями.

 Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій

  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх