«Фосфорний потяг» через Кременчук не гнали

30.07.2007, 13:07 Просмотров: 788
Небезпечний ешелон з жовтим фосфором залишив територію України минулої суботи. Як повідомили в МНС, ешелон не проїжджав через Кременчук, хоча в керівництві Укрзалізниці та МНС розглядався подібний варіант. «Потяг йшов через П’ятихатки,- заявив міський голова Микола Глухов.
Нагадаємо, 16 липня о 16:55 між селами Ожидів і Запомарьє Львівської області зійшли з колії 15 залізничних цистерн з жовтим фосфором, що прямували у складі вантажного потягу з Казахстану до Польщі.

Небезпечний ешелон з жовтим фосфором залишив територію України минулої суботи. Як повідомили в МНС, ешелон не проїжджав через Кременчук, хоча в керівництві Укрзалізниці та МНС розглядався подібний варіант. «Потяг йшов через П’ятихатки,- заявив міський голова Микола Глухов. Нагадаємо, 16 липня о 16:55 між селами Ожидів і Запомарьє Львівської області зійшли з колії 15 залізничних цистерн з жовтим фосфором, що прямували у складі вантажного потягу з Казахстану до Польщі. При розгерметизації спалахнуло 6 цистерн. 26 липня потяг з жовтим фосфором, зібраним на місці аварії, вирушив з Львівської області до Казахстану. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх