Захисники споживачів потрапили у немилість до Глухова

30.07.2007, 13:07 Просмотров: 793
Мер Кременчука Микола Глухов наказав керуючому справами міськвиконкому Миколі Бугаєнку негайно сповістити обласне керівництво управління захисту прав споживачів, що їх підлеглі у Кременчуці нехтують нарадами у мері і ігнорують запрошення до міськвиконкому. Мер не однократно вимагав начальника міського відділу захисту прав споживачів Наталю Міхно відвідувати апаратну нараду в мерії, однак останні дві наради пані Міхно проігнорувала. «Забрити у них приміщення в центрі міста та надані їм меблі та техніку»,-наказав мер.
Сама Наталя Міхно каже, що не відвідує наради через те, що виконує обов’язки начальника облуправління захисту прав споживачів і перебуває у Полтаві.

Мер Кременчука Микола Глухов наказав керуючому справами міськвиконкому Миколі Бугаєнку негайно сповістити обласне керівництво управління захисту прав споживачів, що їх підлеглі у Кременчуці нехтують нарадами у мері і ігнорують запрошення до міськвиконкому. Мер не однократно вимагав начальника міського відділу захисту прав споживачів Наталю Міхно відвідувати апаратну нараду в мерії, однак останні дві наради пані Міхно проігнорувала. «Забрити у них приміщення в центрі міста та надані їм меблі та техніку»,-наказав мер. Сама Наталя Міхно каже, що не відвідує наради через те, що виконує обов’язки начальника облуправління захисту прав споживачів і перебуває у Полтаві. «Графік роботи просто шалений. Починаємо працювати з 7 ранку і закінчуємо о 22-ій. Про те, що я в Полтаві зараз я попереджала представників влади»,-каже пані Міхно. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх