31 липня відбудеться сесія міської ради

18.07.2007, 13:07 Просмотров: 944
17 липня 2007 року міським головою М.В. Глуховим підписане розпорядження "Про скликання ХVI сесії міської ради V скликання ". Пленарне засідання якої відбудеться  31 липня  2007 року о 10.

17 липня 2007 року міським головою М.В. Глуховим підписане розпорядження 'Про скликання ХVI сесії міської ради V скликання '. Пленарне засідання якої відбудеться  31 липня  2007 року о 10.00 годині в приміщенні адмінбудинку  міської ради (площа Перемоги,2).

На розгляд сесії винестені питання :

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2006 р. «Про міський     бюджет на 2007 рік».

2. Про передачу трансферів Кременчуцькій районній раді.                  

3. Про затвердження міської програми протидії захворюванню на туберкульоз     2007-2011 роках

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.04.2006 р. «Про утворення     виконавчого комітету Кременчуцької міської ради».             

5. Про звільнення від орендної плати за нежиле приміщення в місті Кременчуці. 

6. Про звільнення від орендної плати за нежиле приміщення в місті Кременчуці. 

7. Про звільнення від орендної плати за нежиле приміщення в місті Кременчуці. 

8. Про ліквідацію комунального учбово-комерційного підприємства «Державний     навчальний центр».

9. Про дозвіл комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука» на списання     основних засобів».  

10. Про внесення доповнень до Програми перспективного розвитку Освіта       Кременчука» на 2007-2011 р.р.

11. Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільному      навчальному закладі № 59 гр. Кондрик Г.Л.                

12. Про затвердження Порядку організації обліку дітей і підлітків шкільного       віку в м. Кременчуці.                  

13. Про забезпечення діяльності та фінансування першочергових організаційних       заходів по створенню в м. Кременчуці музею історії авіації та космонавтики.

14. Про надання дозволу КП «Ринок» «Ново-Іванівський» на передачу в заставу       майна  територіальної громади міста Кременчука та отримання банківського       кредиту.                 

15. Про внесення змін в рішення міської ради від 24 лютого 2005 р. «Про орендну       плату за землю в м. Кременчуці».              

16. Про визнання таким, що втратив чинність п.п. 1.9 п.1 розпорядження першого       заступника голови адміністрації міської ради народних депутатів від       04.11.1993 року № 1679 «Про закріплення в постійне користування членами       КМБП МЖК- 1 земельних ділянок для будівництва індивідуальних жилих       будинків по бульвару Автокразівському в м. Кременчуці».   

17. Про надання в постійне користування земельної ділянки в м. Кременчуці.     

18. Про надання дозволу на проведення робіт із землеустрою щодо продажу       земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Кременчуці.  

19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення       в м. Кременчуці.    

20. Про затвердження Тимчасового положення про порядок проведення конкурсів       на набуття права оренди земельних ділянок для здійснення господарської       діяльності у м. Кременчуці.       

21. Про погодження місця розміщення об'єктів та надання дозволу на складання       проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.  

22. Про надання згоди фізичним та юридичним особам на розробку проекту    землеустрою щодо відведення земельних ділянок для зміни цільового    призначення.         

23. Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення       земельних ділянок юридичним та фізичним особам для будівництва       (реконструкції) та експлуатації об'єктів в м. Кременчуці.              

24. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду фізичним       і юридичним особам в м. Кременчуці.

25. Про зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Шматко Тетяни       Петрівни для реконструкції жилого будинку з будівництвом прибудови       під цех по виробництву борошняних виробів на присадибній ділянці       по вул. Червонофлотській, 73-б м. Кременчука.          

26. Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 29 грудня 2006 р.       «Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань вибору земельних       ділянок для розміщення об'єктів в м. Кременчуці.                

27. Про затвердження нової редакції «Правил розміщення зовнішньої реклами       у м. Кременчуці.             

28.Про продовження строку дії п. 1.3. рішення від 22 червня 2006 р.                  

29. Про продовження строку дії рішення міської ради від 08.08.2002 р.       

30. Про погодження місця розміщення магазину продовольчих товарів в  районі      жилого будинку № 11 по вул. Воїнів Інтернаціоналістів та надання дозволу       суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Балашкевич Аллі       Павлівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної       ділянки для будівництва об'єкту в м. Кременчуці.

31. Про погодження місця розміщення комплексу спортивних майданчиків і         споруд (без капітального будівництва) в районі кафе «Афіни» по вул. 50-річчя       Союзу РСР та надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю       «МіС» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки       для будівництва об'єкту в м.Кременчуці.

32. Про передачу приватному підприємству «Авторинок» функцій замовника на       розробку проекту будівництва автосалону по вул. 50-річчя Союзу РСР       в районі авторинку і надання дозволу на складання проекту відведення       земельної ділянки для будівництва об'єкту в м. Кременчуці.

33. Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації       фасадів будинків та споруд на території м. Кременчука.      

34. Про затвердження Правил розміщення стаціонарних малих архітектурних       форм для здійснення господарської діяльності на території м. Кременчука.  

35. Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення       земельних ділянок.         

36. Про погодження місця розміщення об'єктів та надання дозволів юридичним та       фізичним особам на складання проектів землеустрою щодо відведення       земельних ділянок для розміщення малих архітектурних форм та благоустрою       в м.Кременчуці.

37. Про погодження місця розміщення об'єктів та надання дозволу на складання       проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м.Кременчуці.   

38. Про погодження місця розміщення багатоповерхового жилого будинку      

 з мансардним поверхом та вбудованими торговими приміщеннями на перших       двох поверхах на перехресті вулиць Шевченка та Української та надання       дозволу фізичній особі-підприємцю Тимку С.Є. на складання проекту       землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Кременчуці.                 

39. Про погодження місця розміщення торговельного центру на розі вулиць       Пролетарської та Воровського та надання дозволу підприємству       з 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-Україна»  на складання проекту       землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Кременчуці.        

40. Про затвердження переліку вулиць м. Кременчука.

41. Про продовження строку дії п. 1.6 рішення від 26 грудня 2006 р.           

42. Різне.

 

Інформація прес-служби Кременчуцького міськвиконкому 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх